| Gaz besleme basınç aralığı | 140 ila 700 KPa |
|---|---|
| Çıkış karakteristiği | doğrusallık |
| Uygulama Senaryosu | Su, Buhar, Gaz vb. |
| Sertifikalar | PED, CUTR, ATEX, CRN |
| Kritik Hizmet | Kirli Hizmet, Aşındırıcı |
| temperature of media | Normal Temperature, Medium Temperature, Low Temperature, High Temperature, Other |
|---|---|
| Operational Pressure Range | Customized |
| Nominal diameter | DN250 to DN450 |
| Delivery Time | 60-90 work days |
| Payment Terms | T/T |
| Ambalaj bilgileri | Karton + ahşap kutu + koruma |
|---|---|
| Teslim süresi | 45-60 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 1000 Adet |
| Menşe yeri | Çin |
| Tip | Kollu Düzenleme Vanası |
|---|---|
| Boyut | 1-1/2" ~ 20" |
| Basınç Değeri | ANSI Sınıfı 150 ~ 2500 |
| Gövde Malzemesi | Karbon çelik, paslanmaz çelik, alaşım çelik, dubleks çelik |
| Döşeme Malzemesi | Paslanmaz çelik, alaşım çelik, dubleks çelik |
| Koruma | IP66 |
|---|---|
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20 Ma Hart |
| Hava Besleme Basıncı | 1,4 ila 7,0 bar |
| Valf konumlandırıcısının ağırlığı | 2,5 kg (5,5 lb) |
| Ambalaj bilgileri | 2-7gün |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Başvuru | tüm pnömatik aktüatörler |
| Kısıtlayıcı oranı | Ayarlanabilir |
| Titreşim direnci | EN 837-1'e göre |
| Marka | SAMSON |
|---|---|
| Model | 3730-3 Konumlandırıcı |
| Ürün | pozisyoner |
| iletişim | HART İletişim |
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |
| G/Ç numarası | 1, 16, 8, 32, 256, 64, 128 |
|---|---|
| Paketi | % 100 orijinal paket |
| İletişim arayüzü | Modbus, CC-Link, Modubus, Profibus, I/O Bağlantısı, CAN Bus, DeviceNet, EtherCAT, RS485 |
| Hafıza | ROM, Fram, FLASH BELLEK, Ram, Veri Belleği, I/O Belleği, EPROM, EEPROM |
| Tip | PLC Ethercat Kuplör Modülü |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
|---|---|
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Model numarası | SVI1000 |
| İletişim Platformu | HART |
| Ağırlık | 2 kg (4,5 Lb) |
| Ek | Boru veya duvar montajı |
|---|---|
| Montaj konumu | Dik, yoğuşma suyu drenajı aşağı doğru |
| Çevre sıcaklığı | -40 … +60°C |
| Malzeme | Çelik |
| Yaklaşık ağırlık. | 1,8 kilo |