| Giriş sinyali | Elektrikli |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 4-20 mA HART |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Output Pressure | 0.1-10 bar |
|---|---|
| Protection Class | IP66 |
| Communication | HART 7/Foundation Fieldbus |
| Operating Temp | -52°C–185°F (-62°C–85°C) |
| Input Signal | 4-20mA + HART/Foundation Fieldbus |
| Yapı | Basınç Düşürücü |
|---|---|
| standartlar | API 6DSS/6A ASME B16.34 BPVC Sec. VIII |
| Koruma sınıfı | IP66 |
| Durum | Yeni |
| Voltaj Toleransı | ±%10 |
| Nem Limitleri | %100 bağıl nem, yoğuşmasız |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı | –40 ila 85ºC (-40 ila 185ºF) |
| Ağırlık | 2 kg (4,5 Lb) |
| Sinyal - Arz | 4-20 MA Kontrol Sinyali/Harici Güç Gerekmiyor |
| İletişim Platformu | HART |
| Tip | Kelebek vana |
|---|---|
| Marka adı | Keystone |
| Model | F990 |
| Moq | 1 set |
| Boyut | DN15 ila DN300 |
| Tip | Kelebek vana |
|---|---|
| Marka adı | Keystone |
| Model | F990 |
| Moq | 1 set |
| Boyut | DN15 ila DN300 |
| Çıktı Modülleri | P/P (3-15 psi) veya I/P (4-20 Ma; İsteğe bağlı 10-50 Ma) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Toleransı | Harici regülatör olmadan 150 psi'ye kadar |
| Şok ve Titreşim Kullanımı | 2 g ve 500 Hz titreşim frekansı desteği |
| Sinyal bölünmesi aralığı | 2-, 3- veya 4 yönlü bölünmüş aralık |
| Ürün adı | ~ 0.25 SCFM (kararlı durum) / 0.31 SCFM'ye (I / P modülü) kadar |
| Model numarası | SVI1000 |
|---|---|
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Sinyal - Arz | 4-20 MA Kontrol Sinyali/Harici Güç Gerekmiyor |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Sertifikalar | ATEX, FM, IEC ve CSA Onayları. Kendinden Güvenli ve Tetikleyici Olmayan (Enerji Sınırlı) |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
|---|---|
| Sinyal - Arz | 4-20 MA Kontrol Sinyali/Harici Güç Gerekmiyor |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Kasa/Kapak | Düşük Bakır ve Kromatlı Alüminyum, ASTM A360 |
| Sertifikalar | ATEX, FM, IEC ve CSA Onayları. Kendinden Güvenli ve Tetikleyici Olmayan (Enerji Sınırlı) |
| Temel hata | ±1% |
|---|---|
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| Kontrol sinyali | 4-20mA |
| Bağlantı Tipi | Flanş Tipi, İçten Dişli, Kaynaklı |
| İçsel Özellikler | Doğrusal |