| Ürün Adı | Masoneilan Dijital Valf Konumlandırıcısı |
|---|---|
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Teşhis | Standart teşhis; gelişmiş teşhis |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Özellikleri | Temassız Konum Algılama Teknolojisi |
| İletişim arayüzü | HART, FOUNDATION Fieldbus, Profibus PA |
|---|---|
| Aksiyon zamanı | 0.3-30 Saniye |
| ekran | Mevcut Konumu, Güç Durumunu ve Diğer Bilgileri Görüntüleyebilen LCD Ekran |
| Yükleme metodu | Braket veya Flanş Montajı |
| Maksimum çıkış torku | 600 Nm |
| Çalışma Sıcaklık Sınırları | -40 ila 82℃ |
|---|---|
| Model numarası | DVC6200 |
| Duyarlılık | Arzda %10'luk Bir Değişim |
| histerezis | Çıkış Süresinin %0,75'i |
| Medya | Hava |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model numarası | 3200MD |
| Çıkış sinyali | 4-20 mA DC |
| hava besleme basıncı | 140 ila 700kPa |
| Elektrik bağlantıları | 1/2 NPT iç dişli |
| Ürün adı | Azbil akıllı pnömatik konumlandırıcılar AVP300/301/302 konumlayıcı |
|---|---|
| Marka | AZBİL |
| Modeli | AVP300/301/302 |
| Matrial | Alaşım/çelik |
| Valf stili | pozisyoner |
| Marka | SAMSON |
|---|---|
| Model | 3730-3 Konumlandırıcı |
| Ürün | pozisyoner |
| iletişim | HART İletişim |
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |
| Sıcaklık aralığı | -52 ila 85°C (-61,6 ila 185°F) |
|---|---|
| Ürün | pozisyoner |
| istikrar | ≤ %0,4 |
| Karar | ≤ %0,25 |
| Valf yolculuğu | 3.6 ila 300 mm |
| Akış kapasitesi | CV 0.5-20 |
|---|---|
| Besleme Gücü | 4 ila 20mA, döngüle çalışan |
| Sıcaklık | ≤0.15 %/10 K |
| Güç Kaynağı | Yerel |
| Hava bağlantıları | G veya NPT |
| Giriş akımı aralığı | 4~20mA DC |
|---|---|
| Hava Kaynağı Bağlantı Boyutu | PT1/4, NPT1/4 |
| Giriş Koruma Derecesi | IP66 |
| Basınç Göstergesi Bağlantı Boyutu | PT1/8, NPT1/8 |
| Normal çalışma sıcaklık aralığı | 30 ° C ila 85 ° C (standart tip),-40 ° C ila 85 ° C (düşük sıcaklık tipi) |
| İletişim | HART7 |
|---|---|
| Konaklama ve örtü | Alüminyum (Alloy No. 230) Toz kaplamalı |
| Koruma sınıfı | IP 66/Tip 4x |
| Ortam sıcaklığı | -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F) |
| Beslenme hava basıncı | 1.4-10 bar (20-145 psig) |