| Ayar noktası | 4-20 mA |
|---|---|
| Valf hareketi | 3,6 ila 300 mm |
| açılma açısı | 24 ila 100 ° |
| Malzeme | çelik |
| iletişim | HART® saha haberleşme protokolü |
| Bağlantı türü | Boyunduruğu ile |
|---|---|
| Seyahat | 15 veya 30 mm |
| Seyahat sınırlama | Nominal seyahatin% 10 ile% 100'ü arasında |
| Malzeme | çelik |
| Manuel geçersiz kılma | 4 mm altıgen anahtar |
| Tip | MG10 |
|---|---|
| yük | 10kg/20.046lb |
| çekme kuvveti | 300N |
| manyetizma çözünürlüğü | 10 adım |
| Motor | Entegre, elektrikli BLDC |