| Giriş sinyali | 30 VDC ile 4 ila 20 mA DC sabit akım |
|---|---|
| Tedarik baskısı | Aktüatör gereksiniminin 0,3 bar (5 psi) üzerinde |
| Tedarik Ortamı | Hava veya Doğal Gaz |
| Bağımsız Doğrusallık | Çıkış sinyali aralığının ± yüzde 2'si |
| Histerezis | Açıklığın yüzde 0,6'sı |
| Depolama Sıcaklığı Sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI birimi başına% 0.05 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.3 tam aralık |
| Sıcaklık etkisi | <0.005 /° F tipik; -40 ° F ila 180 ° F (<0.01 /° C) |
| Uygulama | genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Orta Sıcaklık |
| Baskı yapmak | Orta Basınç |
| Güç | Pnömatik |
| Hacim Kapasitesi | Standart Akış |
|---|---|
| Tanı | SD Versiyon Standard Teşhisler |
| Elektronik | 4-20mA - döngüyle çalıştırılır |
| Model numarası | Svi2 Ap-21123121 |
| LCD arayüzü / kabın malzemesi | Ekran ve Düğmelerle |
| Hacim Kapasitesi | Standart Akış |
|---|---|
| Tanı | SD Versiyon Standard Teşhisler |
| Elektronik | 4-20mA - döngüyle çalıştırılır |
| Model numarası | SVI2-21113111 |
| LCD arayüzü / kabın malzemesi | Ekran ve Düğmelerle |
| Hacim Kapasitesi | Standart Akış |
|---|---|
| Tanı | SD Versiyon Standard Teşhisler |
| Elektronik | 4-20mA - döngüyle çalıştırılır |
| Model numarası | SVI2-21113111 |
| LCD arayüzü / kabın malzemesi | Ekran ve Düğmelerle |
| Hacim Kapasitesi | Standart Akış |
|---|---|
| Tanı | SD Versiyon Standard Teşhisler |
| Elektronik | 4-20mA - döngüyle çalıştırılır |
| Model numarası | SVI2-21113111 |
| LCD arayüzü / kabın malzemesi | Ekran ve Düğmelerle |
| Hacim Kapasitesi | Standart Akış |
|---|---|
| Tanı | SD Versiyon Standard Teşhisler |
| Elektronik | 4-20mA - döngüyle çalıştırılır |
| Model numarası | SVI2-21113121 |
| LCD arayüzü / kabın malzemesi | Ekran ve Düğmelerle |
| Hacim Kapasitesi | Standart Akış |
|---|---|
| Tanı | SD Versiyon Standard Teşhisler |
| Elektronik | 4-20mA - döngüyle çalıştırılır |
| Model numarası | SVI2-21113121 |
| LCD arayüzü / kabın malzemesi | Ekran ve Düğmelerle |
| Hacim Kapasitesi | Standart Akış |
|---|---|
| Tanı | SD Versiyon Standard Teşhisler |
| Elektronik | 4-20mA - döngüyle çalıştırılır |
| Model numarası | SVI2-21123111 |
| LCD arayüzü / kabın malzemesi | Ekran ve Düğmelerle |