| Disk malzemesi | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı | -196 ila 425 °C / -320,8 ila 797 °F |
| Basınç Değeri | Sınıf 125 - Sınıf 300 |
| Yapı | Küresel Vana |
| Kaput malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Çalışma Sıcaklığı Menzil | -45~566°C |
|---|---|
| Operasyonel basınç aralığı | PN16-420 |
| Bağlantı Noktası Boyutu | 32-600 mm(1,26-23,62 inç) |
| Flanş Standardı | JIS B2201 JB/T79.1 ASME B16.5 HG20592 |
| Bağlantı türü | Flanş Kaynağı SW BW |
| Flanş Standardı | JIS B2201 JB/T79.1 ASME B16.5 HG20592 |
|---|---|
| Bağlantı türü | Flanş Kaynağı SW BW |
| Yüz yüze | Standart endüstriyel boyut |
| Gövde Malzemesi | Karbon Çelik Paslanmaz Çelik |
| tasarım standardı | GB/T IEC uluslararası standartları |
| Baskı uygulamak | 20 - 100 Psi (1,4 – 7 Bar) |
|---|---|
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Garanti | 1 yıl |
| Sertifikalar | ATEX, FM, IEC ve CSA Onayları. Kendinden Güvenli ve Tetikleyici Olmayan (Enerji Sınırlı) |
| Çalışma sıcaklığı sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Saklama Sıcaklığı Limitleri | -58°F ila 200°F (-50°C ila 93°C) |
| Besleme Basıncı Etkisi | PSI başına% 0.05 |
| Nitelikli nem | %10 ila %90 yoğuşmasız |
| Yalıtım direnci | % 50 rh'de 10 g'den fazla ohm |
| Aksesuarlar | Solenoid Valf |
|---|---|
| Güç | 0.2-2.2KW |
| Gövde tasarımı | Kısa Desen |
| Kontrol Aralığı | %0-100 |
| ortamın sıcaklığı | Düşük sıcaklık |
| Product name | Masonelian 21000 Series Globe Valves wirh SVI2 21123121 positioner and 87/88 actuator |
|---|---|
| Model | 21000 |
| Size | 3/4" through 8" |
| SUPPLY | Pneumatic |
| Brand | Masonelian |
| İletişim protokolü | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Pozisyon kontrolü | Kısma kontrolü, açık/kapalı |
| ortamın sıcaklığı | Düşük sıcaklık |
|---|---|
| Vücut tasarımı | Kısa Desen |
| Hava Temini | 1.4 ila 6.0 bar |
| EK | Boru veya duvar montajı |
| İşletim Ortamı | Hava/Gaz/Sıvı |
| Data Interface | Wired |
|---|---|
| Communication Platform | HART |
| Standard Model | -20 To +80° |
| Control Range | 0-100% |
| Max Outlet Pressure | 145 Psig |