Mesaj gönder
Ev >

Xiangjing (Shanghai) M&E Technology Co., Ltd Şirket Profili

Xiangjing (Shanghai) M&E Technology Co., Ltd
-->
Şirket Detayları

Ana pazar:

Kuzey Amerika , Güney Amerika , Batı Avrupa , Doğu Avrupa , Doğu Asya , Güneydoğu Asya , Orta Doğu , Afrika , Okyanusya , Dünya çapında

İş Tipi:

Üretici , Dağıtıcı/toptancı , Aracısı , İthalatçı , İhracatçı , Şirket ticaret , Satıcı , Diğer

Markalar:

Robotik Kol ve Kontrol Vanası Temsilcisi

Çalışan Sayısı::

200~300

Yıllık satış::

300M-50000000

Kuruluş Yılı::

2015

Bilgisayarı dışa aktar::

50% - 60%

giriiş

Xiangjing (Shanghai) Mechanical and Electrical Tech Co., Ltd, Dr. Industry Group Co., Ltd'nin alt şirketidir ve Ocak 2015'te kurulmuştur.

Ayrık endüstriyel otomasyon ve proses endüstriyel otomasyonuna odaklanıyoruz ve endüstriyel robotu, ünitelerini ve fikstür, iletim cihazı, konumlandırma cihazı ve kontrol sistemi dahil olmak üzere ilgili aksesuarları tasarlayabilir, geliştirebilir, kurabilir, test edebilir, hata ayıklayabiliriz, Kaynak Robotu, Sprey sağlayabiliriz Boyama Robotu, Transfer Robotu ve Taşlama Robotu, Çin'deki otomasyon endüstrisinde birçok referansımız var.

 

Bu arada KUKA, ABB, Yaskawa, Fanuc, OTC endüstriyel robotlarının temsilcisiyiz.biz onların Çin pazarındaki önemli ortağıyız, ABB veya KUKA için 10 yıldan fazla çalışmış, zengin deneyime sahip 20'den fazla mühendisimiz var.Bu arada Dr. Industry Group, müşterilerimize ABB ve KUKA robot eğitimi sağlayabilir, kısa süreli eğitim kursları vardır.

 

Endüstriyel otomasyon alanı sürecinde Xiangjing, kontrol vanası, aktüatör, postioner ve regülatör sağlayabilir, Xiangjing, Çin pazarındaki Emerson süreç yönetiminin önemli ortağıdır, biz fisher ve rosemount projesi Çin'deki yetkili acentayız, fisher sağlayabiliriz kontrol vanası, Samson Kontrol Vanası, Flowserve Kontrol Vanası, Masoneilan Kontrol Vanası, Metso Kontrol Vanası, fisher regülatörü, rosemount Aleti, Endress Hauser Aleti, ABB Aleti, Daniel Debimetre, ASCO Solenoid Vana, TopWorx Anahtarı vb.Çin'de güç, kimya endüstrisi üzerine birçok referansımız var.

Xiangjing'in iki ekibi var, biri ayrı endüstriyel otomasyon için, diğeri ise zengin deneyime sahip proses endüstriyel otomasyonu için, sizin için iyi bir ortağız.

Hizmet

Ücretsiz Satış Öncesi Danışmanlık / Ücretsiz Numune Markalama

12 saat hızlı satış öncesi yanıt ve ücretsiz danışmanlık sunuyoruz.Kullanıcılar için her türlü teknik destek mevcuttur.

Tüm distribütör ve kullanıcılara ilerleyen çözüm tasarımı sunuyoruz.
 
 
1-7 Gün Hızlı Teslimat
 
Seri üretim ve stok hazır ürünümüz var, bu ürünler için 5-7 gün hızlı teslimat süresi sunuyoruz.Büyük makine ve özel ihtiyaçlarınız için öncelikli müşteri olarak sizlerle ticaret yapıp kargonuzu ilk seferde üreteceğiz.
 
24 Saat Satış Sonrası Hizmet

 

Ücretsiz garantili onarım (işçilik ve malzeme dahil):Kalite garanti süresi boyunca ücretsiz onarım hizmeti ve kalite garanti süresinden sonra yedek parça ve bakım hizmeti için makul ücret.Ürüne ait kusurlara ilişkin sorumluluklarımızdan asla muaf olmayacağız.

 
Cevap verme süresi: kullanıcının bildirimi üzerine satış sonrası 24 saat teknik destek sağlıyoruz.
 
Yedek parçalar: Müşterilere gerekli yedek parçalar ürünlerle birlikte temin edilmektedir.
 
Ücretsiz teknik eğitim: Bütüncül ve normatif teknoloji eğitimi, ürünlerin donanım ve yazılımlarının düzenli işlemlerinde yetenekli olmalarını ve küçük sorunları tahmin edip çözebilmelerini sağlamak için teknik personelimiz tarafından müşterilere ücretsiz olarak verilmektedir.
 
Telefon araştırması: Satış sonrası ekibimiz, ürünlerin çalışma koşullarını takip etmek ve gerekirse sorunları keşfetmek ve çözmek için garanti süresi boyunca her ay kullanıcıyı arayacaktır.
 
Yazılım güncellemesi: kontrol sisteminin ömür boyu bakımı, sistem fonksiyonlarının sürekli iyileştirilmesi ve sürekli yazılım güncellemeleri.
 
Site talimatı kurulum hizmeti mevcuttur.
Tarih

Xiangjing M&E Tech, Dr. Industry Group'un bir şubesi olan 2015 yılında Şangay'da kuruldu. Geçen yıl 10.000.000 RMB'nin üzerindeki ciro.

Bizim takım

Teknik servis ekibi, satış ekibi ve satış sonrası ekibimiz ile birlikteyiz. Satış ekibi, yerli satıcı ve dış ticaret satıcısı içerir.

Çin Xiangjing (Shanghai) M&E Technology Co., Ltd şirket Profili 0

Çin Xiangjing (Shanghai) M&E Technology Co., Ltd şirket Profili 1

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Kuka Robot Kolu Tedarikçi. telif hakkı © 2019-2024 shgongboshi.com . Her hakkı saklıdır.