| Vücut Sınıfı | ANSI Sınıfı 150 - 4500, JIS10K - 63K |
|---|---|
| Nominal basınç | 1,6MPa'dan 6,4MPa'ya |
| Kullanımı | 24. Seviyeye Kadar |
| Bağlantılar | Flanşlı (RF, RTJ), Alın Kaynaklı, Soket Kaynaklı, İntegral Flanşlar (RF, RTJ) |
| Akış Özellikleri | Doğrusal, Değiştirilmiş Doğrusal, Değiştirilmiş Eşitlik% |
| Boyut | 1/2 |
|---|---|
| Isıtma Ceketi | SINIF 150 |
| Ürün | Kontrol vanası |
| Std. Malzemeler | Dökme Demir, Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik, Monel |
| Özel Destek | OEM |
| Boyut | 1/2 |
|---|---|
| Isıtma Ceketi | SINIF 150 |
| Ürün | Kontrol vanası |
| Std. Malzemeler | Dökme Demir, Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik, Monel |
| Özel Destek | OEM |
| Kontrol sinyali | 4-20mA |
|---|---|
| Malzeme | Karbon Çeliği, Paslanmaz, Dubleks, Alaşım |
| Çıkış karakteristiği | doğrusallık |
| Valf Boyutu | NPS1, NPS2 |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
|---|---|
| Sertifikalar | PED, CUTR, ATEX, CRN |
| Uygulama Senaryosu | Su, Buhar, Gaz vb. |
| Kritik Hizmet | Kirli Hizmet, Aşındırıcı |
| Çıkış karakteristiği | doğrusallık |
| koşullu | Yeni |
|---|---|
| İletişim Protokolü | Hart 5 veya Hart 7 |
| Analog Giriş Sinyali | 4-20 mA DC |
| Medya | Hava ve Gaz |
| Elektriksel bağlantı | 1/2 NPT iç veya M20 |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Darbe aralığı | 8-260mm |
| Model numarası | SRD991 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar |
| Doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| İletişim protokolü | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Çalışma sıcaklığı | Standart sıcaklık, yüksek sıcaklık |
| Tedarik medyası | Hava, doğal gaz, azot |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Darbe aralığı | 8-260mm |
| Model numarası | SRD991 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar |
| Doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Tip | Lineer Köklü, Döner Köklü Motorlu Aktüatörler |
|---|---|
| Maksimum çıkış kuvveti | 10000 N, 9800 N, 2200 N (doğrusal) |
| Maksimum çıkış torku | 49 Nm, 1500 Nm, 588 Nm, 1500 Nm (döner) |
| Besleme gerilimi | AC 100V 50/60Hz, AC 220V 50Hz, AC 100V 50/60Hz, 220V 50Hz |
| Maksimum İnme/Açı | 100 mm, 90 derece |