| Kesinlik | ± %0,5 |
|---|---|
| İsim | Masoneilan SVI FF |
| tekrarlanabilirlik | ± %0,3 Tam Açıklık |
| Uygunluk/Doğrusallık | ± %0,5 Tam Açıklık |
| Besleme Basıncı Etkisi | Psi Birimi Başına %0,05 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Uygulama | tüm pnömatik aktüatörler |
| Kısıtlayıcı oranı | Ayarlanabilir |
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 7 |
| Uygulama | Düşük Emisyon Bezi Paketleme |
|---|---|
| Temel hata | ±1% |
| İçsel Özellikler | Doğrusal |
| Kontrol sinyali | 4-20mA |
| Bağlantılar | flanşlı |
| Process Control | Flow, Pressure, Temperature, Level |
|---|---|
| Diagnostics | Yes |
| Power Source | Local |
| Area Classification | Explosion Proof, Intrinsically Safe, FISCO, Type N, Flame Proof, Non-incendive For FM |
| Communication Protocol | 4-20 MA HART |
| Temperature Of Media | Normal Temperature |
|---|---|
| Matrial | Alloy/Steel |
| Sensitivity | ±0.2% F.S |
| Power Supply | Two-wire, 4-20 MA 10.0 To 30.0 VDC |
| Body Material | Stainless Steel, Carbon Steel, Cast Iron |
| Nominal baskı | PN16/PN25 |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -30℃~200℃ |
| Nominal çap | DN15 ~ DN300 |
| Valf gövdesi malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu + koruma |
| Ürün adı | Topworx PD Serisi Akıllı Valf Konumlandırıcısı |
|---|---|
| Yapılandırılabilir alarmlar | (PD100) Hayır; (PD200) Evet |
| Hava-tedarik baskısı | 2.8 ila 8 bar (40 ila 116 psi) |
| Aktüatör eylemi | Döner ve Doğrusal, Tek ve Çift, Doğrudan (DA) ve Ters (RA) |
| Sıcaklık aralığı | -40 ° C ila +65 ° C (-40 ° F ila +149 ° F) |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Darbe aralığı | 8-260mm |
| Model numarası | SRD991 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar |
| Doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Teşhis | Evet |
|---|---|
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Pozisyon kontrolü | Kısma kontrolü, açık/kapalı |
| Tedarik medyası | Hava, doğal gaz, azot |
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Darbe aralığı | 8-260mm |
| Model numarası | SRD991 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar |
| Doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |