| Tedarik Havası | 2,5-10 bar |
|---|---|
| Hava çıkış kapasitesi | 60 m³/saat'e kadar (iki modüllü) |
| Koruma | IP66 |
| Ortam Sıcaklığı | -40 °C ila +85 °C |
| Konut | Alüminyum, Paslanmaz Çelik |
| Tedarik Havası | 2,5-10 bar |
|---|---|
| Hava çıkış kapasitesi | 60 m³/saat'e kadar (iki modüllü) |
| Koruma | IP66 |
| Ortam Sıcaklığı | -40 °C ila +85 °C |
| Konut | Alüminyum, Paslanmaz Çelik |
| İletişim limanı protokolü | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
|---|---|
| Pnömatik bağlantı tipi | 0.25 inç 18 NPT G 1/4 |
| Giriş basıncı | 1,4...6 bar |
| Darbe aralığı | 8...260mm |
| Maksimum histerez | %0,3 |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma |
|---|---|
| Tedarik baskısı | 1.4-7 bar |
| Ürün adı | 400 kPa'da 0,036 Nm³/saat |
| Besleme Bağlantısı | 1/4 "npt |
| Elektrik bağlantısı | 1/2" NPTF |
| Tip | Kauçuk kaplama kelebek valfi |
|---|---|
| Tasarım | Eşmerkezli Disk Gofret Tipi |
| Koltuk Malzemesi | Kauçuk kaplı |
| İşlev | Kabarcık Sıkı Kapatma |
| Başvuru | Kimyasal Servis Kontrolü |
| Ambalaj bilgileri | karton/tahta sandık ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi | 6-8 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 800 set |
| Menşe yeri | Almanya |
| Ambalaj bilgileri | karton/tahta sandık ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi | 6-8 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 800 set |
| Menşe yeri | Almanya |
| Ambalaj bilgileri | karton/tahta sandık ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi | 6-8 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 800 set |
| Menşe yeri | Almanya |
| Adı | Koso pozisyoner için kontrol vanası pozisyoneri KGP5000 Serisi akıllı vana pozisyoner |
|---|---|
| Türü | KGP5000 |
| Giriş sinyali | 4 - 20mA DC |
| Pozisyon verici çıkışı | 4 - 20mA DC |
| Seyahat aralığı | Doğrusal / Döner |
| Tekrarlanabilirlik | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
|---|---|
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, Arızaya Karşı Güvenli, Döner ve Doğrusal |
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Model numarası | SVI II |