| Aktüatör Hareket Tipi | Doğrusal Kök, Döner Kök, Krank Kolu |
|---|---|
| Maksimum Çıkış Gücü/Tork | 533787 N, 11300 Nm, 138000 Nm |
| Besleme gerilimi | AC100V, AC220V, AC440V, DC48V, AC120V |
| Maksimum İnme/Açı | 550mm, 90°, 90° |
| Kontrol sinyali | 4-20mA DC, Doğrudan dijital, Darbe, İki konumlu |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 4-20 mA HART |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Basınç ortamı | Atmosferik basınç |
|---|---|
| Nominal çap | 20 mm'den 200 mm'ye |
| Bağlantılar | Flanşlı (RF, RTJ), Alın Kaynaklı, Soket Kaynaklı, İntegral Flanşlar (RF, RTJ) |
| sıvı sıcaklığı | -196 ila +565° (-320F ila +1050F) |
| Nominal basınç | 1,6MPa'dan 6,4MPa'ya |
| Trim Seviyeleri | Flanş |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı | -100°C ila 600°C |
| Vücut Sınıfı | ANSI Sınıfı 150 - 4500, JIS10K - 63K |
| Nominal basınç | 1,6MPa'dan 6,4MPa'ya |
| Akış Özellikleri | Doğrusal, Değiştirilmiş Doğrusal, Değiştirilmiş Eşitlik% |
| Boyut | 1/2 |
|---|---|
| Isıtma Ceketi | SINIF 150 |
| Özel Destek | OEM |
| Basınç Değeri | Sınıf 125 ila 300 |
| Sıcaklık aralığı | -320 ila +842 °F (-196 ila +450 °C) |
| Vana Tipi | Pnömatik Kontrol Vanası |
|---|---|
| Valf konumlandırıcı | Flowserve 3200MD |
| Akış Özellikleri | Değiştirilmiş eşit yüzde, doğrusal |
| Çalışma sıcaklığı | Düşük sıcaklık (-40F), yüksek sıcaklık (250F) |
| Malzeme | Karbon Çeliği, Paslanmaz, Dubleks, Alaşım |
| Product name | China Pneumatic Actuated Ball Valves with Tissin TS800 TS600 Valve Positioner and Norgren Filter Regulator |
|---|---|
| Brand | Tissin |
| Model | TS800 |
| Matrial | Alloy/Steel |
| Valve style | positioner |
| İletişim | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Ambalaj bilgileri | Karton + ahşap sandık + koruyucu ambalaj |
| Teşhis | Evet |
|---|---|
| İnşaat malzemeleri | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Çalışma Sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, arıza korumalı/Döner ve doğrusal |
| Arz basıncı (tek etkili) | 20 ila 100 psi maksimum (1.4 ila 6.9 bar) |
| Gövde tipi | 500R |
|---|---|
| Vücut Boyutu | 1/2(15A) - 2(50A) |
| Vücut Sınıfı | JIS 10K Eşdeğeri, JIS 10K Eşdeğeri |
| Akışkan sıcaklık | 0 - 150°C |
| Menzillenebilirlik | 15:1 - 30:1 |