| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Ayar Noktası | 4 ila 20 Ma |
|---|---|
| Valf yolculuğu | 3.6 ila 300 mm |
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
| Malzeme | Çelik |
| İletişim | HART® saha iletişim protokolü |
| İletişim protokolü | Hart, 4-20mA analog |
|---|---|
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Çalışma sıcaklığı | Standart sıcaklık, yüksek sıcaklık |
| Tedarik medyası | Hava, aşındırıcı olmayan gaz |
| Maksimum çıkış basıncı | 101 psig |
| Giriş basıncı | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Maksimum histerez | %0,3 |
| Çalışma için ortam hava sıcaklığı | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| İletişim limanı protokolü | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
| Maksimum baskı | 6bar ,90psi |
| Çıkış basıncı | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40 °C ila +82 °C |
| Muhafaza derecesi | IP66 |
| Tedarik baskısı | 30-150 psi (2,1-10,3 bar) |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| Çalışma sıcaklığı | -55 ° C ila +85 ° C (-67 ° F ila +185 ° F) |
|---|---|
| İletişim protokolü | Analog, Hart, Foundation Fieldbus, Ayrık G/Ç |
| Hava tüketimi | 0,3 SCFM (standart); 0,075 SCFM (düşük sızıntı) @ 60 psi |
| Çıkış Kapasitesi | 18 SCFM @ 60 psi (standart/düşük boşaltma rölesi) |
| Teşhis | Evet |
| Minimum Gerekli Çalışma Akımı | 3,6 mA |
|---|---|
| Giriş basınç aralığı | 1.5 ila 6.0 bar |
| Tekrarlanabilirlik | <% 0.25 |
| Valf konumlandırıcısının ağırlığı | 3,5 kg |
| İletişim | HART 5, 6 ve 7 |
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 7 |
|---|---|
| Teşhis | Pozisyoner Tanılaması/Gelişmiş Tanılama/Çevrimiçi Valf Tanılaması |
| İnşaat malzemeleri | Bakırsız Alüminyum Muhafaza/Opsiyonel 316SS Muhafaza |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ila +85°C |
| Pnömatik Eylem | Tek Etkili, arıza korumalı /Döner ve doğrusal |
| Vana Tipi | sert mühürlü kelebek vanalı |
|---|---|
| Vana modeli | D373H-25C |
| Basınç Değeri | 25c |
| Başvuru | Yüksek Sıcaklık Akışkan Kontrolü |
| Çalışma Modu | Pnömatik çalıştırılmış |
| Ürün adı | kilitleme valfi KOSO CL-523H kilitleme valfi |
|---|---|
| Marka | Koso |
| Modeli | CL-523H |
| Matrial | Alaşım/çelik |
| Valf stili | pozisyoner |