| Kullanımı | Kısıtlama Hizmeti |
|---|---|
| Duyarlılık | <%0,1 |
| Koruma derecesi | IP 54 |
| Sinyal basıncı | Maks. 0 ila 6,0 Bar |
| Giriş sinyali | 4-20mA |
| Ürün Adı | Samson 4763 Elektropnömatik Konumlandırıcı |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Çalışma sıcaklığı | -20-80 ℃ |
| Kullanımı | Kısıtlama Hizmeti |
| Özel Destek | OEM |
| Standart sıcaklık aralığı | -40° ila +85 °C / -40° ila +185 °F |
|---|---|
| Sıcaklık döngüsü/Kuru ısı | IEC 60068-2-2 |
| Nem Limitleri | IEC 60068-2-30'a göre |
| Aksiyon | Tek etkili, doğrudan veya ters |
| Seyahat Menzili | Doğrusal; 5...120 mm / 0,2...4,7 inç Döner; 30...160 derece. |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Koruma derecesi | IP 54 |
| histerezis | <%0,5 |
| Çalışma sıcaklığı | -20-80 ℃ |
| Ürün Adı | Samson 4763 Elektropnömatik Konumlandırıcı |
| Koruma derecesi | IP 54 |
|---|---|
| Ürün Adı | Samson 4763 Elektropnömatik Konumlandırıcı |
| histerezis | <%0,5 |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Alüminyum |
| Gerilim Beslemesi (maksimum) | 30Vdc |
|---|---|
| Pozisyon kontrolü | Kısma kontrolü, açık/kapalı |
| Nem | %0-100 Yoğuşmasız |
| İletişim Protokolü | Hart |
| Kabuk Malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Konut |
| Tekrarlanabilirlik | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
|---|---|
| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
| Özellikleri | Kolay, Basit, Doğru |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
| Model numarası | SVI II |
| Baskı uygulamak | 20 ila 150psi |
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Hava dağıtımı | 280 SLPM @ 30psi |
| Model numarası | Endüstriyel robotik kol R-1000 iA 80F Makine Yükleme için 6 eksenli robot |
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Baskı uygulamak | 20 ila 150psi |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| hava besleme basıncı | M-900 iA 150P eklemli robot ağır mekanik kol kesme robotu |
| Özellikleri | Kolay, Basit, Doğru |
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |