| Eki | Boru veya duvar montajı |
|---|---|
| Montaj pozisyonu | Dik, yoğuşmalı drenaj aşağı doğru |
| Ortam sıcaklığı | -40… + 60 ° C |
| Malzeme | çelik |
| Yaklaşık ağırlık. | 1,8 kg |
| Ayar noktası | 4 ila 20 mA |
|---|---|
| Valf yolculuğu | 3.6 ila 300 mm |
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
| Malzeme | Çelik |
| İletişim | HART® saha iletişim protokolü |
| COMMUNICATION | FOUNDATION fieldbus |
|---|---|
| Statik yıkım sınırı | 100mA |
| Signal range | 4 to 20 mA |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
| Deviation | ≤1 % |
| Kullanımı | Zorlu Transit Süreleri ve Ortam Koşulları |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum |
| İletişim | Olmadan |
| oyunculuk | Tek oyunculuk veya Çift oyunculuk |
| Özel Destek | OEM |
| Aktüatör Boyutu | 2-12 İnç |
|---|---|
| Programlama Dili | G kodu/C/C++/Python |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | 0.2-1.0Mpa |
| çalışma hava basıncı | 0. 3 ~ 0.7MPa |
| Aktüatör Boyutu | 2-12 İnç |
|---|---|
| Programlama Dili | G kodu/C/C++/Python |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | 0.2-1.0Mpa |
| çalışma hava basıncı | 0. 3 ~ 0.7MPa |
| Aktüatör Boyutu | 2-12 İnç |
|---|---|
| Programlama Dili | G kodu/C/C++/Python |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | 0.2-1.0Mpa |
| çalışma hava basıncı | 0. 3 ~ 0.7MPa |
| Aktüatör Boyutu | 2-12 İnç |
|---|---|
| Programlama Dili | G kodu/C/C++/Python |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | 0.2-1.0Mpa |
| çalışma hava basıncı | 0. 3 ~ 0.7MPa |
| Ürün Adı | Samson 3241 Fisher 3582i dijital konumlandırıcılı pnömatik kontrol vanası |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| Model | 3222 serisi |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Boyut | 2-12 İnç |
| İletişim Protokolü | 4-20mA Analog, Ayrık Alarmlar |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | HAYIR |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Montaj Tipi | Aktüatör montajı |