| Koruma derecesi | IP 54 |
|---|---|
| Özel Destek | OEM |
| Çalışma sıcaklığı | -20-80 ℃ |
| Ürün Adı | Samson 4763 Elektropnömatik Konumlandırıcı |
| histerezis | <%0,5 |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
|---|---|
| Hava dağıtımı | 280 SLPM @ 30psi |
| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
|---|---|
| Doğrusallık | Açıklığın ≤ ±%0,75'i |
| Hava Tüketimi | 1,4 barda 0,24 normal m³/saat (yaklaşık) |
| Muhafaza malzemesi | Alüminyum veya Paslanmaz çelik |
| Ortam sıcaklığı | -40 °C ila +80 °C |
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, Arızaya Karşı Güvenli, Döner ve Doğrusal |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Model numarası | SVI II |
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
|---|---|
| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
| Baskı uygulamak | 20 ila 150psi |
| Tekrarlanabilirlik | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Aktüatör Uyumluluğu | Tek etkili (yay geri dönüşlü) ve Çift etkili |
|---|---|
| Kalibrasyon | Sahada Ayarlanabilir (sıfır, Aralık, Eylem) |
| Hava Tüketimi (Kararlı Durum) | Düşük, Tipik olarak < 0,1 SCFM |
| Marka / Üretici | mason |
| Çıktı hava basıncı | Besleme Basıncının %0 ila 100'ü |
| Depolama Sıcaklığı Sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI birimi başına% 0.05 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.3 tam aralık |
| Sıcaklık etkisi | <0.005 /° F tipik; -40 ° F ila 180 ° F (<0.01 /° C) |
| Sinyal basıncı | Maks. 0 ila 6,0 Bar |
|---|---|
| Kullanımı | Kısıtlama Hizmeti |
| Malzeme | Alüminyum |
| Ürün Adı | Samson 4763 Elektropnömatik Konumlandırıcı |
| Garanti | 1 yıl |
| Kullanımı | Kısıtlama Hizmeti |
|---|---|
| Duyarlılık | <%0,1 |
| Çalışma sıcaklığı | -20-80 ℃ |
| Garanti | 1 yıl |
| histerezis | <%0,5 |