| hava besleme basıncı | Tek Etkili (1,4 ila 6,9 Bar), Çift Etkili (1,4 ila 10,3 Bar) |
|---|---|
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
| Baskı uygulamak | 20 ila 150psi |
| Teşhis | Standart Tanılama, Gelişmiş Tanılama |
| hava besleme basıncı | Tek Etkili (1,4 ila 6,9 Bar), Çift Etkili (1,4 ila 10,3 Bar) |
|---|---|
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Baskı uygulamak | 20 ila 150psi |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
|---|---|
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Durum | Yeni |
| Hava dağıtımı | 280 SLPM @ 30psi |
| hava besleme basıncı | Tek Etkili (1,4 ila 6,9 Bar), Çift Etkili (1,4 ila 10,3 Bar) |
| Adı | Flowserve ile KOSO kontrol vanası için 210E / 220E eksantrik segmental küresel vana |
|---|---|
| Türü | 210E / 220E |
| Vücut büyüklüğü | 1 "(25A) ila 12" (300A) |
| Vücut derecesi | ANSI Sınıfı 150-600, JIS 10K - 40K |
| Rangeability | 100: 1 |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
|---|---|
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| hava besleme basıncı | Tek Etkili (1,4 ila 6,9 Bar), Çift Etkili (1,4 ila 10,3 Bar) |
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Teşhis | Standart Tanılama, Gelişmiş Tanılama |
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
|---|---|
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Teşhis | Standart Tanılama, Gelişmiş Tanılama |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
|---|---|
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Teşhis | Standart Tanılama, Gelişmiş Tanılama |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Koruma derecesi | IP 54 |
|---|---|
| Özel Destek | OEM |
| Çalışma sıcaklığı | -20-80 ℃ |
| Ürün Adı | Samson 4763 Elektropnömatik Konumlandırıcı |
| histerezis | <%0,5 |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
|---|---|
| Hava dağıtımı | 280 SLPM @ 30psi |
| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
|---|---|
| Doğrusallık | Açıklığın ≤ ±%0,75'i |
| Hava Tüketimi | 1,4 barda 0,24 normal m³/saat (yaklaşık) |
| Muhafaza malzemesi | Alüminyum veya Paslanmaz çelik |
| Ortam sıcaklığı | -40 °C ila +80 °C |