| Durum | Yeni |
|---|---|
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, Arızaya Karşı Güvenli, Döner ve Doğrusal |
| Baskı uygulamak | 20 ila 150psi |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, Arızaya Karşı Güvenli, Döner ve Doğrusal |
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Kaput Tipi | Standart veya ısı dağılmış |
|---|---|
| Trim Tasarımı | Dengeli veya dengesiz |
| Akış Özellikleri | Eşit yüzde/doğrusal/hızlı açılış |
| Sızıntı derecesi | ANSI Sınıf IV-VI |
| Gürültü azaltma derecesi | IEC standartlarını karşılıyor |
| Özel Destek | OEM |
|---|---|
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |
| Teşhis | Olmadan |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün Adı | Şimşon 3767 |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, Arızaya Karşı Güvenli, Döner ve Doğrusal |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
|---|---|
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Durum | Yeni |
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, Arızaya Karşı Güvenli, Döner ve Doğrusal |
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| oyunculuk | Tek oyunculuk veya Çift oyunculuk |
| Malzeme | Alüminyum |
| Ürün Adı | Şimşon 3767 |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
|---|---|
| Model numarası | SVI II |
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, Arızaya Karşı Güvenli, Döner ve Doğrusal |
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
|---|---|
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Tekrarlanabilirlik | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Teşhis | Standart Tanılama, Gelişmiş Tanılama |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, Arızaya Karşı Güvenli, Döner ve Doğrusal |
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Teşhis | Standart Tanılama, Gelişmiş Tanılama |