| İletişim Protokolü | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| Hava Besleme Basıncı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| Ürün adı | Yaklaşık. 0,4 kg/saat (1,4 barda) |
| Ortam sıcaklık aralığı | -40 ° C ila +80 ° C (-40 ° F ila +176 ° F) |
| Giriş sinyali | 4–20mADC |
|---|---|
| Hava besleme baskısı | 130 ila 700 kPa (≈ 1,3 ila 7,0 bar) |
| Ortam Sıcaklığı | –40 °C … +80 °C |
| Ağırlık | ~1,7 kg (≈ 3,7 lb) |
| Muhafaza / Koruma | NEMA 4X eşdeğeri, IP66 eşdeğeri |
| Bağlantı noktası | Çin'de ana Limanlar |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Ambalaj türü: karton kutu / fümigasyon olmayan ahşap kutu |
| Yetenek temini | Ay başına 100 Set / Setler |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | KOSO |
| İletişim protokolü | HART (Otoyol Adreslenebilir Uzaktan Dönüştürücü) |
|---|---|
| Hava besleme baskısı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| Muhafaza koruması | IP66 |
| Ortam sıcaklık aralığı | -40 ° C ila +80 ° C (-40 ° F ila +176 ° F) |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Hava Temini | 1.4 ila 10.3 bar (20 ila 150 psig) |
| Koruma Derecesi | IP66 |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila 80°C (-40°F ila 176°F) |
| İletişim Protokolü | Hart 6/7 |
| Özellikler | Kolay, Basit, Doğru |
|---|---|
| İşletim Ortamı | Hava/Gaz/Sıvı |
| Tip | PİSTON |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Aktüatör Boyutu | 2-12 İnç |
| En az sinyal | 3.6mA |
|---|---|
| Histerezis | <% 0.5 |
| Standart sıcaklık aralığı | -40°C ila +85 °C/ -40 °F ila +185 °F |
| Koruma Sınıfı | IP66 |
| Çıktı sijinali | 4-20 Ma |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| İletişim | Hart |
| Koruma Sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Teşhis | Evet |
| Tedarik gücü | Döngüden güç alan, 4-20 mA |
| Tedarik medyası | Hava, Doğal Gaz |
|---|---|
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Teşhis | Evet |
| İletişim Protokolü | Hart |
| Ürün Adı | Samson 4763 Elektropnömatik Konumlandırıcı |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum |
| Duyarlılık | <%0,1 |
| Sinyal basıncı | Maks. 0 ila 6,0 Bar |
| histerezis | <%0,5 |