| Çalışma sıcaklığı | -20-80 ℃ |
|---|---|
| histerezis | <%0,5 |
| Giriş sinyali | 4-20mA |
| Garanti | 1 yıl |
| Duyarlılık | <%0,1 |
| Giriş sinyali | 4-20mA |
|---|---|
| Özel Destek | OEM |
| Sinyal basıncı | Maks. 0 ila 6,0 Bar |
| Kullanımı | Kısıtlama Hizmeti |
| Malzeme | Alüminyum |
| Giriş sinyali | 4-20mA |
|---|---|
| Sinyal basıncı | Maks. 0 ila 6,0 Bar |
| Ek | Lineer Aktüatör, Tek Etkili |
| Özel Destek | OEM |
| Türü | TM14 |
| histerezis | <%0,5 |
|---|---|
| Özel Destek | OEM |
| Giriş sinyali | 4-20mA |
| Kullanımı | Kısıtlama Hizmeti |
| Garanti | 1 yıl |
| Koruma derecesi | IP 54 |
|---|---|
| histerezis | <%0,5 |
| Ek | Lineer Aktüatör, Tek Etkili |
| Malzeme | Alüminyum |
| Garanti | 1 yıl |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Teşhis | Olmadan |
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |
| Ürün Adı | Şimşon 3767 |
| Kullanımı | Zorlu Transit Süreleri ve Ortam Koşulları |
| Tedarik | Pnömatik Sistem |
|---|---|
| Basınç Aralığı | 0.01-0.8Mpa |
| Koruma | Toz geçirmez |
| Operasyon | Manuel Drenaj |
| Kesinlik | yüksek hassasiyetli kontrol |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Teşhis | Standart Tanılama, Gelişmiş Tanılama |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, Arızaya Karşı Güvenli, Döner ve Doğrusal |
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
|---|---|
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Model numarası | SVI II |
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
| Özellikleri | Kolay, Basit, Doğru |
| Ürün | Elektropnömatik Konumlandırıcı |
|---|---|
| Ürün Adı | Şimşon 3767 |
| oyunculuk | Tek oyunculuk veya Çift oyunculuk |
| Malzeme | Alüminyum |
| Kullanımı | Zorlu Transit Süreleri ve Ortam Koşulları |