| Ürün adı | DVC6200 SIS Dijital konumlayıcı |
|---|---|
| Veri arayüzü | telli |
| Giriş sinyali | Elektrikli, Pnömatik |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psi |
| Güç kaynağı | Yerel |
| Kontrollü değişken (hareket aralığı) | 7,5 ila 60 mm, kol uzatmalı: 7,5 ila 90 mm |
|---|---|
| Sinyal basıncı pst (çıkış) | Max. Maks. Alan sayısı 0 to 6.0 bar (0 to 90 psi) 0 ila 6,0 bar (0 ila 90 ps |
| karakteristik | Doğrusal karakteristik |
| gecikme | <% 0,5 |
| Eylem yönü | çevrilebilir |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| ortamın sıcaklığı | Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık |
| Boyut aralığı | 3/4" ila 8" (20 ila 200 mm) |
| Gövde malzemesi | karbon çelik; paslanmaz çelik; krom-moly |
| Ek | Boru veya duvar montajı |
|---|---|
| Montaj konumu | Dik, yoğuşma suyu drenajı aşağı doğru |
| Çevre sıcaklığı | -40 … +60°C |
| Malzeme | Çelik |
| Yaklaşık ağırlık. | 1,8 kilo |
| Kontrol sinyali | 4-20mA |
|---|---|
| Malzeme | Karbon Çeliği, Paslanmaz, Dubleks, Alaşım |
| Çıkış karakteristiği | doğrusallık |
| Valf Boyutu | NPS1, NPS2 |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık |
|---|---|
| Akış Özellikleri | eşit yüzde |
| Kontrol sinyali | 4-20mA |
| Basınç Sınıfı | ANSI CL150, ANSI CL300, ANSI CL600, ANSI CL1500 |
| Kapatma Sınıfı | Sınıf IV (FCI 70-2) |
| Veri Arayüzü | kablolu |
|---|---|
| Teşhis | - Evet. |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Tek ağırlık | 5 kg |
|---|---|
| Ürün Adı | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Sıcaklık | -40 ° +85 ° |
| Tekrarlanabilirlik | ≤ 0,25% |
| İletişim Modu | HART7 |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
|---|---|
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Doğal Gaz Sertifikalı |
| Garanti | Bir Yıl |
| Ürün Açıklaması | Kompakt, hafif, yüksek performanslı basınç düşürücü vanalar. |
|---|---|
| Basınç Ayar Aralığı | Mevcut aralıklar: 5-40 psi / 5-100 psi (0,35-2,8 bar / 0,35-7 bar). |
| Maksimum Giriş Basıncı Değeri | Maksimum 210 psi (1,5 MPa, 15 bar). |
| Filtre öğesi | Sinterlenmiş gözenekli polietilen, 5 mikron filtreleme derecesi. |
| Bağlantı | Standart 1/4 NPT veya Rc bağlantıları. |