| GİRİŞ DİRENCİ | 400 Wmaks/20 mA |
|---|---|
| Onay Kuruluşları | Kendinden Güvenli CCC |
| Ağırlık | 1,7 kg (3,7 lb) |
| Titreşim özellikleri5 ila 400 Hz'de 2G | 5 ila 400 Hz'de 2G |
| Giriş | 4 ila 20 mA HART İletişimi |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Model numarası | SVI1000 |
| Baskı uygulamak | 20 - 100 Psi (1,4 – 7 Bar) |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Özel Destek | OEM |
|---|---|
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Türü | pozisyoner |
| Baskı uygulamak | 150 PSI |
| Bağlantı | Flanş, Kelepçe, Diş, Akıl Sağlığı Konusu |
| Tip tanımı | Emniyet kapatma vanası veya izolasyon vanası |
|---|---|
| Modeli | RZD-X |
| Dürbün | Boyutlar: 2" - 72"; Derecelendirmeler: ASME 150 - 2500 veya API 3000 - 10000; Talep üzerin |
| Tercihen | Küresel vana; Fiş vanası; Sürgülü vana |
| tipik uygulamalar | Ağır hizmet açma-kapama (yukarı akış); Hızlı etkili açma-kapama (HIPPS, ESD); Akış hattı ve başlık a |
| Sertifikalar | ATEX, FM, IEC ve CSA Onayları. Kendinden Güvenli ve Tetikleyici Olmayan (Enerji Sınırlı) |
|---|---|
| Nem Limitleri | %100 bağıl nem, yoğuşmasız |
| Çevre sıcaklığı | –40 ila 85ºC (-40 ila 185ºF) |
| Garanti | 1 yıl |
| Sinyal - Arz | 4-20 MA Kontrol Sinyali/Harici Güç Gerekmiyor |
| Türü | Kelebek vana |
|---|---|
| Marka adı | Keystone |
| Model | F990 |
| Adedi | 1 set |
| Boyut | DN15 ila DN300 |
| Medya | Kimyasal sıvı |
|---|---|
| Gövde tipi | Eksantrik Segmental Küresel Vana |
| Vücut Boyutu | 1"(25A)~12"(300A) |
| Vücut Sınıfı | ANSI Sınıfı 150~600, JIS 10K~40K |
| Akışkan sıcaklık | -45~+400°C |
| Ürün Tipi | Asite Dayanıklı Küresel Vanalar |
|---|---|
| Bağlantı türü | Kelepçe |
| Tam delikli boyut | 1" (25A) ~ 2 1/2" (65A) |
| Azaltılmış delik boyutu | 3" *2 1/2" ~ 4" *3" |
| Vücut Sınıfı | ANSI Sınıfı 150, JIS 10K |
| Ürün adı | valf için pnömatik parçalar ROTORK YTC SPTM-V6 SPTM-65V Akıllı Konum Verici |
|---|---|
| Marka | ROTORK YTC |
| model | SPTM-V6 SPTM-65V |
| Tehlikeli Alan Sınıflandırması | Ex h IIC Tx Gb |
| Kesinlik | 0.15 |
| Özellik | Hızlı, Basit Yapılandırmayla Kolay Devreye Alma |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART |
| Rezistans | 4-20mA, 450 Ohm Giriş Direnci |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Uyumluluk Gerilimi | 10 VDC |