| Türü | Kelebek vana |
|---|---|
| Marka adı | Keystone |
| Model | F990 |
| Adedi | 1 set |
| Boyut | DN15 ila DN300 |
| Medya | Kimyasal sıvı |
|---|---|
| Gövde tipi | Eksantrik Segmental Küresel Vana |
| Vücut Boyutu | 1"(25A)~12"(300A) |
| Vücut Sınıfı | ANSI Sınıfı 150~600, JIS 10K~40K |
| Akışkan sıcaklık | -45~+400°C |
| Ürün Tipi | Asite Dayanıklı Küresel Vanalar |
|---|---|
| Bağlantı türü | Kelepçe |
| Tam delikli boyut | 1" (25A) ~ 2 1/2" (65A) |
| Azaltılmış delik boyutu | 3" *2 1/2" ~ 4" *3" |
| Vücut Sınıfı | ANSI Sınıfı 150, JIS 10K |
| Ürün adı | valf için pnömatik parçalar ROTORK YTC SPTM-V6 SPTM-65V Akıllı Konum Verici |
|---|---|
| Marka | ROTORK YTC |
| model | SPTM-V6 SPTM-65V |
| Tehlikeli Alan Sınıflandırması | Ex h IIC Tx Gb |
| Kesinlik | 0.15 |
| Özellik | Hızlı, Basit Yapılandırmayla Kolay Devreye Alma |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART |
| Rezistans | 4-20mA, 450 Ohm Giriş Direnci |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Uyumluluk Gerilimi | 10 VDC |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
|---|---|
| Nem | %0-100 Yoğuşmasız |
| Uygulama endüstrisi | MadencilikUygulama endüstrisi, Pulp & Paper, Çelik ve Birincil Metaller, Gıda ve İçecekler, Mısır ıs |
| Gerilim Beslemesi (maksimum) | 30 VDC |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Ağırlık | 2 kg (4,5 Lb) |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| İletişim Platformu | HART |
| Model numarası | SVI1000 |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Baskı uygulamak | 20 - 100 Psi (1,4 – 7 Bar) |
|---|---|
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Model numarası | SVI1000 |
| Mİletişim Platformu | HART |
| Attachment | Pipe or wall mounting |
|---|---|
| Mounting position | Upright, condensate drainage downwards |
| Ambient temperature | -40 … +60°C |
| Material | Steel |
| Weight, approx. | 1.8 kg |
| Hava tüketimi | 0,53 Nm3 /h @ 6 Bar (0,31 SCFM @ 87 Psi) |
|---|---|
| Dijital konumlandırıcı | 4 - 20 MA (HART) |
| Uygulama endüstrisi | Madencilik, Pulp ve Kağıt, Çelik ve Birincil Metaller, Gıda ve İçecekler, Mısır ıslak öğütme ve etan |
| Minimum Gerekli Çalışma Akımı | -20 °C ila +80 °C (-4 °F ila +178 °F) |
| Özellik | Hızlı, Basit Yapılandırmayla Kolay Devreye Alma |