| Ürün Adı | Fisher DVC6200 SIS Valf Konumlandırıcısı |
|---|---|
| Veri Arayüzü | Wiredz |
| Giriş sinyali | Elektrik, Pnömatik |
| Pozisyon Kontrolü | Açma/kapama, modülasyon, kontrol, izleme, kısmi inme testi |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz |
| Tip | Kelebek vana |
|---|---|
| Marka adı | Keystone |
| Model | F990 |
| Moq | 1 set |
| Boyut | DN15 ila DN300 |
| G/Ç numarası | 1, 16, 8, 32, 256, 64, 128 |
|---|---|
| Tip | PLC Ethercat Kuplör Modülü |
| Hafıza | ROM, Fram, FLASH BELLEK, Ram, Veri Belleği, I/O Belleği, EPROM, EEPROM |
| Paketi | % 100 orijinal paket |
| İletişim arayüzü | Modbus, CC-Link, Modubus, Profibus, I/O Bağlantısı, CAN Bus, DeviceNet, EtherCAT, RS485 |
| Adı | KIMRAY Pnömatik ABY 318 Flowserve 3000MD konumlandırıcılı FGT PR-D REGÜLATÖRÜ |
|---|---|
| Bağlantı tipi | 150RF |
| Vücut sitili | Vücuttan |
| Döşeme Türü | Eşit Yüzde |
| Mühür Sınıfı | Sınıf VI |
| Kontrollü değişken (hareket aralığı) | 7,5 ila 60 mm, kol uzatmalı: 7,5 ila 90 mm |
|---|---|
| Sinyal basıncı pst (çıkış) | Max. Maks. Alan sayısı 0 to 6.0 bar (0 to 90 psi) 0 ila 6,0 bar (0 ila 90 ps |
| karakteristik | Doğrusal karakteristik |
| gecikme | <% 0,5 |
| Eylem yönü | çevrilebilir |
| Ürün adı | Fluke 700PTPK2 Pnömatik Test Basıncı Kiti |
|---|---|
| Marka | şans |
| modeli | 700PTPK2 |
| Koltuk, Ana Vana | CTFE, Vespel SP21 |
| Bonnet, Arka kapak, Gövde | Pirinç, 303 Paslanmaz Çelik, 316 Paslanmaz Çelik |
| Ürün Adı | KOSO PPA801 akıllı konumlandırıcı elektro pnömatik konumlayıcı |
|---|---|
| Marka | KOSO |
| Model | PPA801 |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | pozisyoner |
| Boyamak | Gri Poliüretan (ISO 12944-2'ye göre kategori C4) |
|---|---|
| Tehlikeli Alan Sertifikasyonu | ATEX / FM / CSA / IEC İçsel |
| Model numarası | SVI1000/SVI2/SVI3 |
| Ürün | pozisyoner |
| Çevre sıcaklığı sınırları | -50°C ila 85°C (-58°F ila 185°F) |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Teşhis | - Evet. |
| Kv Akış Faktörü (m3/saat) | 0,3 M3/saat |
|---|---|
| Gövde malzemeleri | Pirinç ve paslanmaz çelik |
| Katalog numarası | 8262H202 / 8262H208 |
| Delik Boyutu (mm) | 2,4 mm/3,2 mm/ 4 mm/5,6 mm/7 mm |
| Maks. sıvı sıcaklığı °C | AC/DC |