| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
|---|---|
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Doğal Gaz Sertifikalı |
| Garanti | Bir Yıl |
| Position Control | Throttling Control, On/Off |
|---|---|
| Max Outlet Pressure | 145 Psig |
| Condition | New And Origin |
| Certifications | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Natural Gas Certified |
| Warranty | one year |
| Input Signal | Electric |
|---|---|
| Data Interface | Wired |
| Supply Media | Non Corrosive Gas |
| Process Control | Flow, Pressure, Temperature, Level |
| Position Control | Throttling Control, On/Off |
| Pozisyon kontrolü | Kısma kontrolü, açık/kapalı |
|---|---|
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
| Tedarik medyası | Hava, doğal gaz, azot |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu |
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 7 |
|---|---|
| Teşhis | Pozisyoner Tanılaması/Gelişmiş Tanılama/Çevrimiçi Valf Tanılaması |
| İnşaat malzemeleri | Bakırsız Alüminyum Muhafaza/Opsiyonel 316SS Muhafaza |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C ila +85°C |
| Pnömatik Eylem | Tek Etkili, arıza korumalı /Döner ve doğrusal |
| Ürün adı | DVC6200 SIS Dijital konumlayıcı |
|---|---|
| Veri arayüzü | telli |
| Giriş sinyali | Elektrikli, Pnömatik |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psi |
| Güç kaynağı | Yerel |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| ortamın sıcaklığı | Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık |
| Boyut aralığı | 3/4" ila 8" (20 ila 200 mm) |
| Gövde malzemesi | karbon çelik; paslanmaz çelik; krom-moly |
| Ek | Boru veya duvar montajı |
|---|---|
| Montaj konumu | Dik, yoğuşma suyu drenajı aşağı doğru |
| Çevre sıcaklığı | -40 … +60°C |
| Malzeme | Çelik |
| Yaklaşık ağırlık. | 1,8 kilo |
| Kontrol sinyali | 4-20mA |
|---|---|
| Malzeme | Karbon Çeliği, Paslanmaz, Dubleks, Alaşım |
| Çıkış karakteristiği | doğrusallık |
| Valf Boyutu | NPS1, NPS2 |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık |
|---|---|
| Akış Özellikleri | eşit yüzde |
| Kontrol sinyali | 4-20mA |
| Basınç Sınıfı | ANSI CL150, ANSI CL300, ANSI CL600, ANSI CL1500 |
| Kapatma Sınıfı | Sınıf IV (FCI 70-2) |