| Çalıştırma | Çift etkili, Yay dönüşlü, Lineer |
|---|---|
| sertifikalar | PED, KESİCİ, ATEX |
| Kontrol tipi | Açık/Kapalı, Kısıtlama, Konumlandırma |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık |
| Standart Sıcaklık | Pnömatik |
| İçsel Özellikler | Doğrusal |
|---|---|
| Bağlantılar | flanşlı |
| Temel hata | ±1% |
| Malzeme | Sfero Sfero Döküm, Isıl İşlem Görmüş |
| Koltuk halkası tipi | Konik, O-ring ile kapatılmış |
| Montaj Tipi | Döner veya doğrusal kontrol vanalarına doğrudan veya uzaktan montaj |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART (Otoyol Adreslenebilir Uzaktan Dönüştürücü) |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| Hava Besleme Basıncı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| Ürün adı | Yaklaşık. 0,4 kg/saat (1,4 barda) |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |
| Ürün Adı | Neles ND9000 akıllı valf denetleyici |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| İletişim | HART, FOUNDATION Fieldbus, Profibus PA |
| Vana Tipi | Kontrol Valfi |
| Montaj Tipi | Döner veya doğrusal kontrol vanalarına doğrudan veya uzaktan montaj |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART (Otoyol Adreslenebilir Uzaktan Dönüştürücü) |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| Hava Besleme Basıncı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| Ürün adı | Yaklaşık. 0,4 kg/saat (1,4 barda) |
| Ürün Adı | Çin Wuzhong Kontrol Vanası |
|---|---|
| Basınç Değeri | PN16 ~ PN100 |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ° C - 550 ° C |
| Bağlantı Tipi | Flanşlı; kaynaklı |
| Nominal çap | DN50 ~ DN300 |
| Ürün Adı | LN81 Serisi Çin Tek Koltuklu Kontrol Vanası |
|---|---|
| Nominal basınç | PN16/25/40/63/100 |
| Akış Özellikleri | Eşit yüzde, doğrusal, hızlı açılış |
| Malzeme | Karbon çeliği; paslanmaz çelik |
| Güç | Pnömatik |
| Ağırlık | Model varyantına bağlı olarak 2,25 kg ila 9.9 kg |
|---|---|
| Montaj Uyumluluğu | Döner/doğrusal aktüatörler |
| Protokoller | Hart 5/7, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Ortam sıcaklığı | -20 ° C ila +85 ° C (standart); -55 ° C'ye kadar seçenekler mevcuttur |
| Valf tipi | Kontrol valfi |
| Product name | China Pneumatic Bellows Control Valve |
|---|---|
| Nominal diameter | DN15 ~ DN300 |
| Nominal pressure | PN16/25/40/63/100 |
| Operating temperature | -45℃~ 350℃ |
| Valve body material | Cast steel, chromium-molybdenum steel, stainless steel |