| Giriş sinyali | 4~20mA DC |
|---|---|
| İç direnç | 500Ω (20mA DC) |
| Baskı uygulamak | 0.14~0.7Mpa |
| Felç | Lineer tip:10~150mm, Döner tip:0~90º |
| Hava Bağlantısı | PT1/4, NPT1/4 |
| Model numarası | SP500 |
|---|---|
| Eylem | Tek Eylem / Başarısız Havalandırma |
| Mıknatıs desteği malzemesi | Alüminyum döküm |
| Kargo ağırlığı | 2,2 kilo |
| Muhafaza Değerlendirmesi | IP65 |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar 20-90 Psi |
| Pnömatik çalışma | Tek Oyunculuk Çift Oyunculuk |
| Model numarası | SRI990 |
| Doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Tedarik Havası | 2,5-10 bar |
|---|---|
| Hava çıkış kapasitesi | 60 m³/saat'e kadar (iki modüllü) |
| Koruma | IP66 |
| Ortam Sıcaklığı | -40 °C ila +85 °C |
| Konut | Alüminyum, Paslanmaz Çelik |
| Güvenlik Sertifikaları | sıfır |
|---|---|
| Besleme Ortamı | Hava |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| İletişim Protokolü | 4-20mA Analog |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Alan Sınıflandırması | Patlamaya Dayanıklı, Kendinden Güvenli, Kıvılcım Önleyici, Toz |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 4-20mA Analog |
| Veri arayüzü | telli |
| Teşhis | Hayır |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Alan Sınıflandırması | Patlamaya Dayanıklı, Kendinden Güvenli, Kıvılcım Önleyici, Toz |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 4-20mA Analog |
| Veri arayüzü | telli |
| Teşhis | Hayır |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, Arızaya Karşı Güvenli, Döner ve Doğrusal |
|---|---|
| Teşhis | Standart Tanılama, Gelişmiş Tanılama |
| Model numarası | SVI II |
| Hava dağıtımı | 280 SLPM @ 30psi |
| hava besleme basıncı | Tek Etkili (1,4 ila 6,9 Bar), Çift Etkili (1,4 ila 10,3 Bar) |
| Valf ayar noktası | 4-20mA, 450 Ohm Giriş Direnci |
|---|---|
| Minimum akım sinyali | 3.2mA |
| Uzak konum sensörü | 1 kOhm |
| Gerekli terminal voltajı | 20mA'da 9Vdc |
| Yaklaşık ağırlık | 3,5 Kg (8,0 Pound) |
| İletişim Protokolü | 4-20mA Analog |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | HAYIR |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Maksimum çıkış basıncı | 150 PSI |