| Sinyal aralığı | 4 - 20 MA · İki Kablolu Cihaz, Ters Polarite Koruması · Minimum Aralık 4 mA |
|---|---|
| Valf yolculuğu | 3.6 ila 300 mm |
| Duyarlılık | ≤%0,1 |
| İletişim | HART® |
| Yaklaşık ağırlık | 3,5 Kg (8,0 Pound) |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Aktüatör | Doğrusal veya Döner |
| Garanti | 1 yıl |
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |
| Özel Destek | OEM |
| Giriş Sinyali Seçenekleri | 4-20 mA (analog), HART, FOUNDATION Fieldbus |
|---|---|
| Hava besleme baskısı | 3-7 Bar |
| Koruma Derecesi | IP66 |
| Kesinlik | ≤ % 0.25 |
| Sıcaklık aralığı | -52 °C ila +85 °C (-62 °F ila +185 °F) |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Sertifikalar | Patlamaya Dayanıklı, Kendinden Güvenli, Yangın Çıkarmaz, Toz |
| Güvenlik Sertifikaları | sıfır |
| Besleme Ortamı | Hava |
| Tekrarlanabilirlik | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
|---|---|
| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
| Özellikleri | Kolay, Basit, Doğru |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Nominal çalışma basıncı | 16 bar'a kadar |
|---|---|
| Teşhis fonksiyonları | Durum Raporları ve Arıza Bilgileri Sağlar, Ekipman Yönetimi ve Bakımını Destekler |
| Uygun medya | Sıvılar, Gazlar ve Buhar Gibi Aşındırıcı Olmayan Ortamlar |
| doğrusallık | Maksimum Seyahat Değerinin %0,5'inden Az |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -40°C ila +85°C |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Teşhis | Standart Tanılama, Gelişmiş Tanılama |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, Arızaya Karşı Güvenli, Döner ve Doğrusal |
| Liman | çin'de ana limanlar |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Packing type: cardboard box Dimension: Weight: Approx. Ambalaj türü: karton kutu Boyut: Ağ |
| Yetenek temini | Ay başına 100 Set / Setler |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Fisher |
| Teşhis | Hayır |
|---|---|
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Montaj Tipi | Aktüatöre Monte Edilmiş |
| Model numarası | DVC6200 |
| Model numarası | SVI1000/SVI2/SVI3 |
|---|---|
| Tehlikeli Alan Sertifikasyonu | ATEX / FM / CSA / IEC İçsel |
| Valf ayar noktası | 4-20mA, 450 Ohm Giriş Direnci |
| Kasa/Kapak | Alüminyum ASTM 360 |
| Uzak konum sensörü | 1 kOhm |