| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
|---|---|
| Model numarası | SVI II |
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, Arızaya Karşı Güvenli, Döner ve Doğrusal |
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
| Bağlantı Noktası Boyutu | 1 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı Menzil | - |
| İletişim Protokolleri | S |
| Giriş sinyali | 4 |
| Operasyonel basınç aralığı | 1 |
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC (9-28 V DC döngüsü) |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | ±%0,5 FS |
| Ortam Sıcaklığı | Standart: -20 °C ila +70 °C (-4 °F ila +158 °F) |
| ağırlık | Yaklaşık. 2,7-2,8 kg (6,0-6,2 lb) |
| Koruma | IP66 |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Teşhis | Standart Tanılama, Gelişmiş Tanılama |
| Pnömatik | Hava veya Tatlı Doğal Gaz – Düzenlenmiş ve Filtrelenmiş |
| Eki | Boru veya duvar montajı |
|---|---|
| Montaj pozisyonu | Dik, yoğuşmalı drenaj aşağı doğru |
| Ortam sıcaklığı | -40… + 60 ° C |
| Malzeme | çelik |
| Yaklaşık ağırlık. | 1,8 kg |
| Hava dağıtımı | 280 SLPM @ 30psi |
|---|---|
| Baskı uygulamak | 20 ila 150psi |
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Özellikleri | Kolay, Basit, Doğru |
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Doğal Gaz Sertifikalı |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART, 4-20mA Analog |
| Güç Kaynağı | Yerel |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Medya | Hava |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklık Sınırları | -40 ila 82℃ |
| Ürün tarzı | Yeni |
| Minimum akım | 4-20 MA DC Sabit Akım |
| Elektriksel bağlantı | 1/2-14 NPT Boru Bağlantısı |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma, Hart |
|---|---|
| STEM Seyahat Aralığı | 10 - 100 mm (doğrusal vanalar için) |
| Entegre güçlendirici | İsteğe bağlı (yüksek hızlı uygulamalar için) |
| Histerezis | < %0,1 |
| Dönme açısı | 0-90 ° veya 0-120 ° (döner vanalar için) |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Hava bağlantıları | G veya NPT |
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC |
| doğrusallık | <%0,4 |