| Bağlantı noktası | Çin'de ana Limanlar |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Ambalaj tipi: karton kutu Boyut: Yaklaşık Ağırlık 2.7 kg (6 pound) |
| Yetenek temini | Ay başına 100 Set / Setler |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Fisher |
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
|---|---|
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Model numarası | SVI II |
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, Arızaya Karşı Güvenli, Döner ve Doğrusal |
| hava besleme basıncı | Tek Etkili (1,4 ila 6,9 Bar), Çift Etkili (1,4 ila 10,3 Bar) |
| Model numarası | SVI II |
|---|---|
| hava besleme basıncı | Tek Etkili (1,4 ila 6,9 Bar), Çift Etkili (1,4 ila 10,3 Bar) |
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Durum | Yeni |
| Saklama Sıcaklığı Limitleri | -58° F ila 185° F (-50° C ila 85° C) |
|---|---|
| Besleme Basıncı Etkisi | Psi Birimi Başına %0,05 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| tekrarlanabilirlik | ± %0,3 Tam Açıklık |
| Sıcaklık Etkisi | < 0.005% /° F Typical; < %0,005 /° F Tipik; -40° F To 180° F (< 0.01% /° C |
| Saklama Sıcaklığı Limitleri | -58° F ila 185° F (-50° C ila 85° C) |
|---|---|
| Besleme Basıncı Etkisi | Psi Birimi Başına %0,05 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| tekrarlanabilirlik | ± %0,3 Tam Açıklık |
| Sıcaklık Etkisi | < 0.005% /° F Typical; < %0,005 /° F Tipik; -40° F To 180° F (< 0.01% /° C |
| Standart Model | -20 ila +80° |
|---|---|
| Giriş sinyali / Karakteristik | 4 ila 20, 4 ila 12, 12 ila 20 MA DC / doğrusal |
| Hava besleme | 140 ila 700 KPa |
| Marka | KOSO |
| Düşük sıcaklık modeli | -50 ila +60° |
| Sıcaklık aralığı | -320 ila +842 °F (-196 ila +450 °C) |
|---|---|
| ANSI Sınıfı | 150 ila 2500 |
| Isıtma Ceketi | SINIF 150 |
| Boyut | 1/2 |
| Garanti | 1 yıl |
| Ayar noktası | 4-20 mA |
|---|---|
| Valf hareketi | 3,6 ila 300 mm |
| açılma açısı | 24 - 100 ° |
| Malzeme | Alüminyum |
| Ambalaj bilgileri | Dış ticaret için ahşap kutular, IPPC sterilize ahşap kutular ve ihracat gümrük muayenesi gerektirmey |
| Alan Sınıflandırması | Patlamaya Dayanıklı, Kendinden Güvenli, Kıvılcım Önleyici, Toz |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 4-20mA Analog |
| Veri arayüzü | telli |
| Teşhis | Hayır |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Besleme Basıncı Etkisi | Psi Birimi Başına %0,05 |
|---|---|
| Ortam nemi | %10 - 95 Yoğuşmasız |
| Saklama Sıcaklığı Limitleri | -58° F ila 185° F (-50° C ila 85° C) |
| Sıcaklık Etkisi | < 0.005% /° F Typical; < %0,005 /° F Tipik; -40° F To 180° F (< 0.01% /° C |
| İsim | Masoneilan SVI FF |