| Boyutlar | 2" - 48" |
|---|---|
| Derecelendirmeler | ASME 150 - 2500 veya API 3000 - 10 000 Talep üzerine daha yüksek basınç değerleri |
| Herşey | EN14382 sertifikalı (eski DIN3381) 2 saniyede tam kapanma |
| Diğer atamalar | Güvenlik kapatma sistemleri (SSD) Güvenlik Araçlı Sistem (SIS) Güvenlik Araçlı Fonksiyon (SIF) Aşırı |
| Ambalaj bilgileri | Talebe göre |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| ortamın sıcaklığı | Normal sıcaklık |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Bağlantı noktası boyutu | 1/2"; 3/8"; 1" |
| Warranty | 1 years |
|---|---|
| Customized support | OEM, ODM, OBM |
| Model Number | ND 9000 |
| Seal | NBR, EPDM, FKM |
| Minimum signal | 3.6 mA |
| Bağlantı noktası | Çin'de ana Limanlar |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Ambalaj türü: karton kutu / fümigasyon olmayan ahşap kutu |
| Yetenek temini | Ay başına 100 Set / Setler |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | KOSO |
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, Arızaya Karşı Güvenli, Döner ve Doğrusal |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model | 3582i |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | Hayır |
| Montaj Tipi | Aktüatöre Monte Edilmiş |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Hava bağlantıları | G veya NPT |
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC |
| doğrusallık | <%0,4 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Hava bağlantıları | G veya NPT |
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC |
| doğrusallık | <%0,4 |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
|---|---|
| Güvenlik Sertifikaları | sıfır |
| Teşhis | Hayır |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | Hayır |
|---|---|
| Sertifikalar | Patlamaya Dayanıklı, Kendinden Güvenli, Yangın Çıkarmaz, Toz |
| Besleme Ortamı | Hava |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Güvenlik Sertifikaları | sıfır |