| Vana Tipi | sert mühürlü kelebek vanalı |
|---|---|
| Vana modeli | D373H-25C |
| Basınç Değeri | 25c |
| Başvuru | Yüksek Sıcaklık Akışkan Kontrolü |
| Çalışma Modu | Pnömatik çalıştırılmış |
| 38037899 | kablolu |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Türü | Dijital konumlandırıcı |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART, 4-20mA Analog |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Ürün Adı | Rotork YT-1000R Electro-Pnömatik Valf Konumlandırıcıları |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC |
| Baskı uygulamak | 1.4 ila 7 bar / 20 ila 102 psi |
| Hava Bağlantısı | RC 1/4, 1/4 Npt, G 1/4 |
| İngaress koruması | IP66 |
| Geri bildirim | Geri bildirimlerle |
|---|---|
| Tedarik medyası | Hava petrol gazı |
| Model numarası | Fisher DVC6200 |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0 .25% |
| Alt Tipi | Dijital |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
|---|---|
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Doğal Gaz Sertifikalı |
| Garanti | Bir Yıl |
| Ürün | pozisyoner |
|---|---|
| Gerekli terminal voltajı | 20mA'da 9Vdc |
| Minimum akım sinyali | 3.2mA |
| Uzak konum sensörü | 1 kOhm |
| Model numarası | SVI1000/SVI2/SVI3 |
| Geri bildirim | Geri bildirimlerle |
|---|---|
| Tedarik medyası | Hava petrol gazı |
| Model numarası | Fisher DVC6200 |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0 .25% |
| Alt Tipi | Dijital |
| Ürün adı | SVI2 21123121 konumlandırıcı ve 87/88 aktüatörlü Masonelian 21000 Serisi Glob Vanalar |
|---|---|
| modeli | 21000 |
| Boyut | 3/4" ila 8" |
| beslemek | PNÖMATİK |
| Marka | Masonel |
| Elektriksel bağlantı | 1/2-14 NPT Boru Bağlantısı |
|---|---|
| Ürün tarzı | Yeni |
| Malzemeler | Paslanmaz Çelik, Bakır, Pirinç, Düşük Bakır Alüminyum Alaşımı |
| Ürün Türü | Valf Konumu |
| Duyarlılık | Arzda %10'luk Bir Değişim |