| Özel Destek | OEM |
|---|---|
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Türü | pozisyoner |
| Baskı uygulamak | 150 PSI |
| Bağlantı | Flanş, Kelepçe, Diş, Akıl Sağlığı Konusu |
| İletişim Protokolü | Hart, 4-20mA analog |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | Evet |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Maksimum çıkış basıncı | 101 psig |
| Kasa/Kapak | Düşük Bakır ve Kromatlı Alüminyum, ASTM A360 |
|---|---|
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Giriş Gücü ve Sinyal | Giriş Gücü ve Sinyal |
| Garanti | 1 yıl |
| Çevre sıcaklığı | –40 ila 85ºC (-40 ila 185ºF) |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
|---|---|
| Uyumluluk Gerilimi | 10 VDC |
| Doğal olarak güvenli | Sınıf 1, Bölge 0, AEx Ia IIC;Sınıf I Bölüm 1 Grup A,B,C,D |
| Ürün | pozisyoner |
| Türü | Dijital konumlandırıcı |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
|---|---|
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Türü | Dijital konumlandırıcı |
| Alan Sınıflandırması | Kendinden Güvenli, CSA ve FM için Teşvik Edici Olmayan |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Ürün Türü | Valf Konumu |
|---|---|
| Duyarlılık | Arzda %10'luk Bir Değişim |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Model numarası | dvc6200f |
| Çalışma koşulları | Gaz: T6 Toz: T82 |
| Medya | Hava |
|---|---|
| Ürün Türü | Valf Konumu |
| Çalışma koşulları | Gaz: T6 Toz: T82 |
| En yüksek akım | 30 VDC Uyumluluk Voltajı |
| Malzemeler | Paslanmaz Çelik, Bakır, Pirinç, Düşük Bakır Alüminyum Alaşımı |
| Ayar noktası | 4-20 mA |
|---|---|
| Valf hareketi | 3,6 ila 300 mm |
| açılma açısı | 24 ila 100 ° |
| Malzeme | çelik |
| iletişim | HART® saha haberleşme protokolü |
| Ürün adı | Döner tapa vanası DVGW MN ve DIN versiyon DN 25 - DN 200 vana boyutu astarsız |
|---|---|
| Marka | Samson |
| Modeli | DVGW MN - pnömatik - DIN |
| Matrial | alaşımlı çelik |
| Vana stili | Döner tapa vanası |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
|---|---|
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Baskı uygulamak | 20 - 100 Psi (1,4 – 7 Bar) |
| Sertifikalar | ATEX, FM, IEC ve CSA Onayları. Kendinden Güvenli ve Tetikleyici Olmayan (Enerji Sınırlı) |
| Sinyal - Arz | 4-20 MA Kontrol Sinyali/Harici Güç Gerekmiyor |