| Ambalaj bilgileri | karton/tahta sandık ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi | 6-8 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 800 set |
| Menşe yeri | Almanya |
| Ambalaj bilgileri | karton/tahta sandık ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi | 6-8 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 800 set |
| Menşe yeri | Almanya |
| Ambalaj bilgileri | karton/tahta sandık ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi | 6-8 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 800 set |
| Menşe yeri | Almanya |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
|---|---|
| Model numarası | DVC6200 |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Teşhis | - Evet. |
| Garanti | 1 yıl |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Türü | Dijital konumlandırıcı |
| tip | 3710 |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 3-15 veya 6-30 psi, 0.2 -1.0 veya 0.4 -2.0 bar Pnömatik Sinyal |
| Güvenlik Sertifikası | sıfır |
| Teşhis | Hayır |
| Giriş sinyali | Pnömatik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model numarası | AVP 100 |
| Çıkış sinyali | 4-20 mA DC |
| hava besleme basıncı | 140 ila 700kPa |
| Elektrik bağlantıları | 1/2 NPT iç dişli |
| Medya | Hava |
|---|---|
| Minimum akım | 4-20 MA DC Sabit Akım |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Alan Sınıflandırması | Patlamaya Dayanıklı, Kendinden Güvenli, Yangın Çıkarmaz, Toz |
| Ürün Türü | Valf Konumu |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Model numarası | SVI II |
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
|---|---|
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Teşhis | Standart Tanılama, Gelişmiş Tanılama |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |