| Process/Valve Temperature Range | -196°C 至 +450°C 以上 |
|---|---|
| Linearity | ±0.5% To ±2.0% Of Span |
| Mounting | Direct Mount On Linear (stem) Or Rotary (ISO 5211) Actuators |
| Input/Output Connections | Conduit Entries Or Integral Connectors |
| Output Air Pressure | 0 To 100% Of Supply Pressure |
| Sertifikalar | ATEX, KESİCİ, PED |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 3-15 veya 6-30 psi, 0,2 -1,0 veya 0,4 -2,0 bar Pnömatik Sinyal |
| Teşhis | HAYIR |
| Giriş sinyali | Film, Müzik, Haber |
| Maksimum çıkış basıncı | 50 psi |
| histerezis | <%0,5 |
|---|---|
| Kullanımı | Kısıtlama Hizmeti |
| Özel Destek | OEM |
| Giriş sinyali | 4-20mA |
| Ek | Lineer Aktüatör, Tek Etkili |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model numarası | 3200MD |
| Çıkış sinyali | 4-20 mA DC |
| hava besleme basıncı | 140 ila 700kPa |
| Elektrik bağlantıları | 1/2 NPT iç dişli |
| Uygulama | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam Sıcaklığı |
| Basınç | Orta basınç |
| Güç | Pnömatik |
| Ek | Boru veya duvar montajı |
|---|---|
| Montaj konumu | Dik, yoğuşma suyu drenajı aşağı doğru |
| Çevre sıcaklığı | -40 … +60°C |
| Malzeme | Çelik |
| Yaklaşık ağırlık. | 1,8 kilo |
| Tip | Kauçuk kaplama kelebek valfi |
|---|---|
| Tasarım | Eşmerkezli Disk Gofret Tipi |
| Koltuk Malzemesi | Kauçuk kaplı |
| İşlev | Kabarcık Sıkı Kapatma |
| Başvuru | Kimyasal Servis Kontrolü |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| hava besleme basıncı | Tek Etkili (1,4 ila 6,9 Bar), Çift Etkili (1,4 ila 10,3 Bar) |
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Tekrarlanabilirlik | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Durum | Yeni ve Menşei |
|---|---|
| Ürün | Dijital konumlandırıcı |
| Baskı uygulamak | 150 PSI |
| Özel Destek | OEM |
| Giriş | 4-20mA |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Doğal Gaz Sertifikalı |
|---|---|
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |