| Disk malzemesi | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı | -196 ila 425 °C / -320,8 ila 797 °F |
| Basınç Değeri | Sınıf 125 - Sınıf 300 |
| Yapı | Küresel Vana |
| Kaput malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Giriş | 4-20mA |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı | -20°C ila +60°C |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Türü | Dijital konumlandırıcı |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Baskı uygulamak | 20 - 100 Psi (1,4 – 7 Bar) |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Sinyal - Arz | 4-20 MA Kontrol Sinyali/Harici Güç Gerekmiyor |
| Model numarası | SVI1000 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Sinyal - Arz | 4-20 MA Kontrol Sinyali/Harici Güç Gerekmiyor |
| İletişim Platformu | HART |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Baskı uygulamak | 20 - 100 Psi (1,4 – 7 Bar) |
| histerezis | %0,2 |
|---|---|
| Valf ayar noktası | 4-20mA, 450 Ohm Giriş Direnci |
| Uyumluluk Gerilimi | 10 VDC |
| İletişim Protokolü | HART |
| Gerilim Beslemesi (maksimum) | 30 VDC |
| Ayar noktası | 4 ila 20 mA |
|---|---|
| Valf yolculuğu | 3.6 ila 300 mm |
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
| Malzeme | Çelik |
| İletişim | HART® saha iletişim protokolü |
| Uygulama Senaryosu | Su, Buhar, Gaz vb. |
|---|---|
| Malzeme | Malzeme |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık |
| Kritik Hizmet | Kirli Hizmet, Aşındırıcı |
| Gaz besleme basınç aralığı | 140 ila 700 KPa |
| Ürün Adı | Neles ND9000 akıllı valf denetleyici |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| İletişim | HART, FOUNDATION Fieldbus, Profibus PA |
| Teşhis | - Evet. |
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Ek | Boru veya duvar montajı |
|---|---|
| Montaj konumu | Dik, yoğuşma suyu drenajı aşağı doğru |
| Çevre sıcaklığı | -40 … +60°C |
| Malzeme | Çelik |
| Yaklaşık ağırlık. | 1,8 kilo |
| Ayar noktası | 4-20 mA |
|---|---|
| Valf hareketi | 3,6 ila 300 mm |
| açılma açısı | 24 - 100 ° |
| Malzeme | çelik |
| iletişim | HART® saha haberleşme protokolü |