| ad | Azbil VPP03 kontrol vanası konumlayıcı ile Flowserve küresel vanalar AKH8 kontrol vanası |
|---|---|
| Marka | ATOMAC |
| model | AKH8 |
| Alt Tipi | astarlı |
| Valf tipi | Küresel vana |
| ad | Flowserve küresel vanalar Azbil AVP700 kontrol vanası konumlandırıcılı DUBALL DL kontrol vanası |
|---|---|
| Valf tipi | Küresel vana |
| model | DUBALL DL |
| Marka | KAF |
| Alt Tipi | yüzen |
| ad | Flowserve küresel vanalar, Koso 220C vana konumlayıcılı paslanmaz çelik vana AKH7-KP kontrol vanası |
|---|---|
| Marka | ATOMAC |
| model | AKH7-KP |
| Alt Tipi | astarlı |
| Valf tipi | Küresel vana |
| Adı | Flowserve küresel vanalar FK76M 3400MD kontrol vanası konumlandırıcılı kontrol vanası |
|---|---|
| Vana tipi | küresel vana |
| Modeli | VB2 ve VB3 |
| Marka | Valbart |
| Alt-Tip | Trunnion-Monteli |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Voltaj | 220V |
| Sıcaklık | -20~60°C |
| Ağırlık | 0.75kg |
| Adı | Hinese Marka Kontrol Vanası ve 4746 Limit Switchleri |
| Volume Capacity | Standard Flow |
|---|---|
| Ürün | pozisyoner |
| Sizes | DN 25 To 600 NPS 1 To 24 |
| Inherent Characteristics | Linear |
| Boyut | 1/2" - 24" |
| Product name | China Pneumatic Actuated Ball Valves with Tissin TS800 TS600 Valve Positioner and Norgren Filter Regulator |
|---|---|
| Brand | Tissin |
| Model | TS800 |
| Matrial | Alloy/Steel |
| Valve style | positioner |
| Valf Boyutu | DN 15'ten DN 50'ye |
|---|---|
| Port Boyutu | 1/2"; 3/8"; 1" |
| Aktüatör Malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Sıcaklıklar | -196 ° C ila 600 ° C (-321 ° F ila 1112 ° F) |
| Vana stili | Top Valfi |
| Product name | Fisher Gulde HART Electro Pneumatic 3800SA Digital Valve Positioner Emerson with Chinese Control Valve and Asco Filter Regulator |
|---|---|
| Brand | Fisher |
| Model | 3800SA |
| Matrial | Alloy/Steel |
| Valve style | positioner |
| Valf gövdesi tasarım koşulları | PN16 |
|---|---|
| Boyut | 340*240*240mm |
| Ağırlık | 82kg |
| PMA - İzin verilen maksimum basınç | 16 bar g |
| TMA - İzin verilen maksimum sıcaklık | 220°C |