| Boyut | 1/2 |
|---|---|
| Giriş basıncı aralığı | 500 ila 2400 psig (34.5 ila 165.5 barg) |
| Çalışma sıcaklık aralığı | 0-100 derece Selçüs |
| Tasarım | 40mm sensör, paslanmaz çelik |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz |
| Sıcaklık | -52 ° C ila 85 ° C (-61.6 ° F ila 185 ° F) |
|---|---|
| Minimum giriş basıncı | 1,5 Bar (22 PSI) |
| Çalışma nemi | %0 - 100 yoğuşmasız |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0,25% |
| Maksimum giriş basıncı | 10,3 Bar (150 PSI) |
| İletişim Protokolü | Hart 5 veya Hart 7 |
|---|---|
| Mevcut montaj | Kayar sapı doğrusal; Çeyrek dönüş döner uygulamaları |
| Analog Giriş Sinyali | 4-20 Ma DC |
| Besleme gerilimi | 8-30 VDC |
| Onaylar | FM; ATEX; IECEx |
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC, HART 7 iletişimi |
|---|---|
| Pnömatik Çıkış | Tek/çift etkili mevcut |
| Akış kapasitesi | 12,7 Nm³/saat'e (450 scfh) kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila +85°C (-40°F ila +185°F) |
| Muhafaza derecesi | IP66 |
| koşullu | Yeni |
|---|---|
| İletişim Protokolü | Hart 5 veya Hart 7 |
| Analog Giriş Sinyali | 4-20 mA DC |
| Medya | Hava ve Gaz |
| Elektriksel bağlantı | 1/2 NPT iç veya M20 |
| Son tarz | FNPT |
|---|---|
| Standartlar ve onaylar | ASTM A126 Sınıf B gövdesi |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | dökme demir |
| Durum | Yeni |
| Maksimum Acil Çıkış Basıncı | Çıkış basıncının üzerinde 150 psi / 10,3 bar |
|---|---|
| Yaklaşık Ağırlıklar | 0,5 kg-1,8 kg |
| Sıcaklık Yetenekleri | -40 ila 180°F / -40 ila 82°C |
| Gövde Boyutu ve Uç Bağlantı Stili | 1/2 NPT / 1/4 NPT |
| Malzeme | Alüminyum/Paslanmaz Çelik |
| Ürün adı | Konumlandırıcılı Çin kontrol vanası KOSO KGP5000 SERİSİ akıllı vana konumlandırıcı elektro pnömatik |
|---|---|
| Marka | Koso |
| Modeli | KGP5000 |
| Matrial | Alaşım/çelik |
| Valf stili | pozisyoner |
| Ürün adı | ROTORK YTC akıllı pozititioner ytc 3300 serisi pozisyoner ile elektrikli kontrol vanası pnömatik kon |
|---|---|
| Marka | ROTORK |
| model | YT-3300 |
| matrial | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | Pozisyoner |
| Ürün adı | konumlayıcılı samson kontrol valfi 3766,3767 valf konumlayıcı |
|---|---|
| Marka | Samson |
| modeli | 3661 |
| aile | Alaşımlı çelik |
| tork | 34~13500Nm |