| Storage Temperature Limits | -58° F To 185° F (-50° C To 85° C) |
|---|---|
| Supply Pressure Effect | 0.05% Per Psi Unit |
| Customized support | OEM, ODM, OBM |
| Repeatability | ± 0.3% Full Span |
| Temperature Effect | < 0.005% /° F Typical; -40° F To 180° F (< 0.01% /° C ) |
| Koşullar | Yeni |
|---|---|
| Duyarlılık | ≤ % 0.25 |
| İletişim | Hart 6 ve 7 |
| Çıktı hava kapasitesi | 20.8 nm³/s @ 4.1 bar (12.2 SCFM @ 60 psi) |
| Hava tüketimi | 0.082 nm³/s @ 4.1 bar (0.048 SCFM @ 60 psi) |
| Giriş sinyali | 4–20mADC |
|---|---|
| Hava besleme baskısı | 130 ila 700 kPa (≈ 1,3 ila 7,0 bar) |
| Ağırlık | 1,7 kg |
| Ortam Sıcaklığı | –40 °C … +80 °C |
| Koruma | IP66 |
| Process Control | Flow, Pressure, Temperature, Level |
|---|---|
| Diagnostics | Yes |
| Power Source | Local |
| Area Classification | Explosion Proof, Intrinsically Safe, FISCO, Type N, Flame Proof, Non-incendive For FM |
| Communication Protocol | 4-20 MA HART |
| Ölçüm hücresi | 400 mbar ... 10 bar (6 psi ... 150psi) |
|---|---|
| Teşhis | Temel teşhis, döngü bütünlüğü |
| Akış Özellikleri | Doğrusal, Eşit Yüzde, Hızlı Açılış |
| Koruma | IP65/IP67 |
| Basınç Değeri | 150 - 600psi |
| En az sinyal | 3.6mA |
|---|---|
| Histerezis | <% 0.5 |
| Standart sıcaklık aralığı | -40°C ila +85 °C/ -40 °F ila +185 °F |
| Koruma Sınıfı | IP66 |
| Çıktı sijinali | 4-20 Ma |
| Diagnostics | Yes |
|---|---|
| Mounting Type | Integral Mounted |
| Supply Media | Air, Non Corrosive Gas |
| Communication Protocol | HART, 4-20mA Analog |
| Max Outlet Pressure | 101 psig |
| Giriş sinyali | 4–20mADC |
|---|---|
| Hava besleme baskısı | 130 ila 700 kPa (≈ 1,3 ila 7,0 bar) |
| Ortam Sıcaklığı | –40 °C … +80 °C |
| Ağırlık | ~1,7 kg (≈ 3,7 lb) |
| Muhafaza / Koruma | NEMA 4X eşdeğeri, IP66 eşdeğeri |
| Çalışma Sıcaklığı Menzil | -40°C ila +85°C |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART (isteğe bağlı) |
| Tekrarlanabilirlik | ≤%0,5 |
| Muhafaza koruması | IP66 / NEMA 4x |
| Hava Tüketimi | Düşük tüketimli tasarım |
| Pnömatik bağlantılar | PT 1/4, NPT 1/4 |
|---|---|
| Koruma sınıfı | IP66 |
| Oyunculuk tipi | Tek, Çift |
| Tedarik gücü | 4 ila 20mA, döngüle çalışan |
| Çıkış aralığı | 0-7 çubuk (0- 100 psi) |