| Teşhis | Olmadan |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| İletişim | Olmadan |
| oyunculuk | Tek oyunculuk veya Çift oyunculuk |
| Ürün | Elektropnömatik Konumlandırıcı |
| Özel Destek | OEM |
|---|---|
| Kullanımı | Zorlu Transit Süreleri ve Ortam Koşulları |
| Ürün | Elektropnömatik Konumlandırıcı |
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |
| oyunculuk | Tek oyunculuk veya Çift oyunculuk |
| Model Number | 3730-3 Samson Valve Positioner |
|---|---|
| Media | Gas |
| Temperature | ≤0.15 %/10 K |
| Static destruction limit | 100 MA |
| Hysteresis | ≤0.3 % |
| Minimum current | 3.6 MA For Display 3.8 MA For Operation |
|---|---|
| Signal range | 4 To 20 MA |
| Static destruction limit | 100 MA |
| Sensitivity | ≤0.1 % |
| Degree of protection | IP 66/NEMA 4X |
| Giriş sinyali | 4-20mA |
|---|---|
| Özel Destek | OEM |
| Sinyal basıncı | Maks. 0 ila 6,0 Bar |
| Kullanımı | Kısıtlama Hizmeti |
| Malzeme | Alüminyum |
| Çalışma sıcaklığı | -20-80 ℃ |
|---|---|
| Koruma derecesi | IP 54 |
| Malzeme | Alüminyum |
| Sinyal basıncı | Maks. 0 ila 6,0 Bar |
| Garanti | 1 yıl |
| Kalibrasyon | Sahada Ayarlanabilir (sıfır, Aralık, Eylem) |
|---|---|
| Malzemeler (Gövde) | Alüminyum, Paslanmaz Çelik veya Kaplamalı Dökme Demir |
| Hava Tüketimi (Kararlı Durum) | Düşük, Tipik olarak < 0,1 SCFM |
| Proses/Vana Sıcaklık Aralığı | -196°C ila +450°C |
| Giriş Sinyali (Elektro-Pnömatik) | 4-20 Ma DC (Standart) |
| Teşhis | Olmadan |
|---|---|
| Ürün | Elektropnömatik Konumlandırıcı |
| Ürün Adı | Şimşon 3767 |
| Malzeme | Alüminyum |
| Özel Destek | OEM |
| Kullanımı | Zorlu Transit Süreleri ve Ortam Koşulları |
|---|---|
| Ürün | Elektropnömatik Konumlandırıcı |
| Malzeme | Alüminyum |
| Özel Destek | OEM |
| Ürün Adı | Şimşon 3767 |
| Tip | Elektro-Pnömatik / Pnömatik Valf Konumlandırıcı |
|---|---|
| Beslenme hava basıncı | Tipik olarak 1,4 ila 7 Bar (20 ila 100 Psig) |
| Tehlikeli alan onayları | ATEX, IECEx, FM, CSA (Sertifikalı Modeller için) |
| Giriş Sinyali (Pnömatik) | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
| Proses/Vana Sıcaklık Aralığı | -196°C ila+450°C |