| Ürün adı | konumlayıcılı samson kontrol valfi 3766,3767 valf konumlayıcı |
|---|---|
| Marka | Samson |
| modeli | 3661 |
| aile | Alaşımlı çelik |
| tork | 34~13500Nm |
| iletişim protokolü | Profibus |
|---|---|
| Max Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Montaj tipi | Montaj tipi |
| Konum kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık / Kapalı |
| Medya Temini | Hava, Doğalgaz, Azot |
| Akış Özellikleri | eşit yüzde |
|---|---|
| Basınç Sınıfı | ANSI CL150, ANSI CL300, ANSI CL600, ANSI CL1500 |
| Sertifikalar | PED, CUTR, ATEX, CRN |
| Kapatma Sınıfı | Sınıf IV (FCI 70-2) |
| Valf Boyutu | NPS1, NPS2 |
| nominal çap | DN15~DN600 |
|---|---|
| Temel hata | ±1% |
| Zar | PFA, Yarı Saydam, Eriyik İşlenmiş |
| İçsel Özellikler | Doğrusal |
| Kontrol sinyali | 4-20mA |
| sızıntı | 0.01% X Valf Nitelikli Kapasitesi |
|---|---|
| Bağlantılar | flanşlı |
| İçsel Özellikler | Doğrusal |
| Temel hata | ±1% |
| Kontrol sinyali | 4-20mA |
| Eylem yönü | Tersine çevrilebilir |
|---|---|
| Statik yıkım sınırı | 100mA |
| Sapma | % ≤ 1 |
| Özellik | Neles Kontrol Vanası Neles Pozisyoner |
| Özel Destek | OEM |
| Özellik | Neles Kontrol Vanası Neles Pozisyoner |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
| Uygulama | ENDÜSTRİ |
| Özel Destek | OEM |
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 mA |
| Stok Varlığı | 20 adet |
|---|---|
| Aksiyon modu | Çift oyunculuk |
| Besleme Ortamı | Hava yağı gazı |
| Ürün Kategorisi | Pnömatik Kontrol Valfları |
| Malzeme | Alüminyum |
| Ürün Adı | Tissin Akıllı Valf Konumlandırıcı TS600 Serisi pnömatik konumlayıcılar ve Asco solenoid valf ile Çin |
|---|---|
| Marka | Tisin |
| Model | TS600 |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | pozisyoner |
| Ürün adı | Samson Pnömatik Akıllı Pozisyoner 3730-31001, Çin marka kontrol valfi ve 4746 limit anahtarları ile |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| Modeli | 4746 |
| malzeme | Alüminyum / paslanmaz çelik |
| Vana stili | limit anahtarları kutusu |