| Ambalaj bilgileri | karton/tahta sandık ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi | 6-8 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 800 set |
| Menşe yeri | Çin |
| Ekran tipi | LCD ekranı |
|---|---|
| Sıcaklık Çözünürlüğü | 0.05 ° C |
| İletişim arayüzü | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Malzeme | Alüminyum, paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 yıl |
| Eki | Boru veya duvar montajı |
|---|---|
| Montaj pozisyonu | Dik, yoğuşmalı drenaj aşağı doğru |
| Ortam sıcaklığı | -40… + 60 ° C |
| Malzeme | çelik |
| Yaklaşık ağırlık. | 1,8 kg |
| Son tarz | FNPT |
|---|---|
| Standartlar ve onaylar | ASTM A126 Sınıf B gövdesi |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | dökme demir |
| Durum | Yeni |
| Ayar noktası | 4-20 mA |
|---|---|
| Valf hareketi | 3,6 ila 300 mm |
| açılma açısı | 24 ila 100 ° |
| Malzeme | çelik |
| iletişim | HART® saha haberleşme protokolü |
| Tip | MG10 |
|---|---|
| yük | 10kg/20.046lb |
| çekme kuvveti | 300N |
| manyetizma çözünürlüğü | 10 adım |
| Motor | Entegre, elektrikli BLDC |
| Bağlantı türü | Boyunduruğu ile |
|---|---|
| Seyahat | 15 veya 30 mm |
| Seyahat sınırlama | Nominal seyahatin% 10 ile% 100'ü arasında |
| Malzeme | çelik |
| Manuel geçersiz kılma | 4 mm altıgen anahtar |