| Ambalaj bilgileri | Ambalaj Türü: Karton Kutusu/Fumigasyon Olmayan Ahşap Kutu |
|---|---|
| Marka adı | FOXBORO |
| Model numarası | Foxboro SRD991 |
| Belge | xiangjing valve&instrument ...t .pdf |
| Tip | Kollu Düzenleme Vanası |
|---|---|
| Boyut | 1-1/2" ~ 20" |
| Basınç Değeri | ANSI Sınıfı 150 ~ 2500 |
| Gövde Malzemesi | Karbon çelik, paslanmaz çelik, alaşım çelik, dubleks çelik |
| Döşeme Malzemesi | Paslanmaz çelik, alaşım çelik, dubleks çelik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Medyanın Çıkış Basıncı Aralığı | 0 - 150 psig / 0 - 10,3 bar |
| Malzeme | Alüminyum, paslanmaz çelik |
| Özellikler | Kabarcık Sızdırmaz Kapatma, Hava Tüketimi Yok |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Çıktı Modülleri | P/P (3-15 psi) veya I/P (4-20 Ma; İsteğe bağlı 10-50 Ma) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Toleransı | Harici regülatör olmadan 150 psi'ye kadar |
| Şok ve Titreşim Kullanımı | 2 g ve 500 Hz titreşim frekansı desteği |
| Sinyal bölünmesi aralığı | 2-, 3- veya 4 yönlü bölünmüş aralık |
| Ürün adı | ~ 0.25 SCFM (kararlı durum) / 0.31 SCFM'ye (I / P modülü) kadar |
| İletişim Protokolü | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| Hava Besleme Basıncı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| Ürün adı | Yaklaşık. 0,4 kg/saat (1,4 barda) |
| Çıkış Sinyali | Pnömatik (aktüatöre) |
| Communication Platform | HART |
|---|---|
| Type | Digital Valve Positioner |
| Supply pressure | 20 - 100 Psi (1.4 – 7 Bar) |
| Warranty | 1 Year |
| Shell material | Industrial Aluminum Housing |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| İletişim | Hart |
| Koruma Sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Onaylar | Ex ia / Ex nA: ATEX, IECEx, INMETRO |
| Ambalaj bilgileri | Karton + ahşap sandık + koruyucu ambalaj |
| İsim | Çin Pnömatik Kontrol Vanası Qquipped 3710 Pozisyonerli |
|---|---|
| modeli | 3710 |
| Marka | Balıkçılar |
| Tedarik Ortamı | Hava veya Doğalgaz |
| boru | Bakır |
| Tip | tek yollu kontrol vanası |
|---|---|
| Boyut | 3/4" ~ 12" |
| Basınç Değeri | ANSI Sınıfı 150 ~ 2500 |
| Gövde Malzemesi | Karbon çelik, paslanmaz çelik, alaşım çelik, dubleks çelik |
| Döşeme Malzemesi | Paslanmaz çelik, alaşım çelik, dubleks çelik |
| Aygıt Nesne Tipi | SIPART PS2 Valve Positioner |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Model numarası | SIPART PS2 Valve Positioner |
| Protokol | HART |
| Uygulama | Elektropneumatik Valf Yerleştiricisi |