| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Ağırlık | 2 kilo |
| Sonlandırma | Vidalı tip terminaller |
| Opsiyonel Çıkış Sinyalleri | 4 ila 20 mA Pozisyon Yeniden İletimi |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Darbe aralığı | 8-260mm |
| Model numarası | SRD991 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar |
| Doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Çalışma sıcaklığı sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI başına% 0.05 |
| Yalıtım Direnci | % 50 rh'de 10 g'den fazla ohm |
| Hızlı geçici patlama | 2 KV'de etki yok |
| Bağıl Nem | % 10 ila 90 ikramiye |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | DVC2000 |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Montaj tipi | Entegre Montajlı |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Mevcut Yapılar | bağımsız basınç regülatörü |
| Basınç Kaydı | Dahili |
| Yaklaşık ağırlık | 1 Pound / 0,5 kg |
| Karakteristik | Kompakt |
| İsim | Fishers DVC6200 ET Kontrol Vanası için Konumlandırıcı, 667 pnömatik aktüatörlü 67CFR filtre regülatö |
|---|---|
| Valf konumlandırıcı Modeli | DVC6200 |
| Vana konumlandırıcı markası | Balıkçılar |
| Çıkış basıncı | 1/4 NPT dahili |
| Enstrüman gücü | 10 mA'da 11 ila 30 VDC |
| Ürün adı | Dijital valf konumlandırıcı DVC6200 |
|---|---|
| Modeli | DVC6200 |
| mevcut Montaj | Fisher 657/667 veya GX aktüatörlerinde |
| Fonksiyon Bloğu Paketleri | AO,PID,ISEL,OS,AI,MAI,DO,CSEL |
| Baskı uygulamak | 0,5 ila 7,0 bar |
| Ürün Adı | 3766,3767 Valve Positioner ile samson kontrol valfi |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| Model | XYZ-123 |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| tork | 34~13500Nm |
| Sıcaklık | ≤0.15 %/10 K |
|---|---|
| histerezis | ≤0,3 % |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
| Uygulama | ENDÜSTRİ |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
| oyunculuk | Çift Oyunculuk veya Tek Oyunculuk |
|---|---|
| Geri bildirim | geri bildirimli veya geri bildirimsiz |
| İnme | strok aralığı |
| Ambalaj bilgileri | Fisher standart paketleme, Ağırlık: Yaklaşık. 3.5kg / set |
| Teslim süresi | 6-8 hafta |