| Sertifikalar | ATEX, FM, IEC ve CSA Onayları. Kendinden Güvenli ve Tetikleyici Olmayan (Enerji Sınırlı) |
|---|---|
| Model numarası | SVI1000 |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Garanti | 1 yıl |
| İletişim Platformu | HART |
| Güç kaynağı | 4-20 Ma |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı | -58 ila 185° F (-50 ila 85° C) |
| Teşhis | Evet |
| İletişim | Hart Revizyon 5 veya 7 Protokolü |
| Hava besleme baskısı | 20 ila 150 psi maksimum (1.4 ila 10.3 bar) |
| Konumlandırma doğruluğu | Tipik olarak ±%0,5 |
|---|---|
| Valf strok aralığı | Tipik olarak 20 mm, 40 mm, 60 mm veya 100 mm |
| Çıkış sinyali | Tipik olarak 4-20mA veya 0-10VDC |
| Montaj | Dikey veya Askılı Montaj Seçenekleri |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -40°C ila +85°C |
| Liman | Çin'deki Ana Limanlar |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Packing type: cardboard box Dimension: Weight: Approx. Ambalaj tipi: karton kutu Boyut: Ağ |
| Yetenek temini | Ayda 100 Set/Set |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Fisher |
| Giriş akımı aralığı | 4~20mA DC |
|---|---|
| Dahili Empedans | 500Q(20mA DC) |
| Giriş hava basıncı aralığı | 0.14~0.7Mpa |
| Seyahat Menzili | 10~150mm (düz vuruş), 0~90°C (açısal vuruş) |
| Hava bağlantı boyutu | PT1/4, NPT1/4, G1/4 |
| İletişim Protokolü | HART7 |
|---|---|
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Çalışma sıcaklığı | Standart sıcaklık, aşırı sıcaklık |
| Durum | Yeni |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC, 24 VDC |
| Giriş akımı aralığı | 4~20mA DC |
|---|---|
| Hava Kaynağı Bağlantı Boyutu | PT1/4, NPT1/4 |
| Giriş Koruma Derecesi | IP66 |
| Giriş basınç aralığı | 0.14 ~ 0.7mpa |
| Basınç Göstergesi Bağlantı Boyutu | PT1/8, NPT1/8 |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| İletişim | Hart |
| Koruma Sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Teşhis | Evet |
| Tedarik gücü | Döngüden güç alan, 4-20 mA |
| Kesinlik | ± %0,5 |
|---|---|
| Uygunluk/Doğrusallık | ± %0,5 Tam Açıklık |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| İşletme | -40° F ila 185° F (-40° C ila 85° C) |
| tekrarlanabilirlik | ± %0,3 Tam Açıklık |
| Güç kaynağı | Döngü 4-20mA kontrol sinyalinden güç alır |
|---|---|
| Yük Gerilimi | 20 mA DC'de 11,0 VDC / 4 mA DC'de 10,0 VDC |
| Oyunculuk tipi | Tek veya çift |
| Tedarik Ortamı | Hava veya nitrojen |
| Dijital İletişim | HART7 |