| Nominal çap | DN15 ~ DN300 |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -45 ℃ ~ 350 ℃ |
| Ayarlanabilir oran | 50:1 |
| Valf gövdesi malzemesi | Dökme çelik, krom-molibden çelik, paslanmaz çelik |
| Akış özellikleri | Eşit yüzde, doğrusal, hızlı açılış |
| Aksesuarlar | Aşırı Yük Koruması, Manuel Çalıştırma, Koruyucu Kapak Ve Geçiş Plakası |
|---|---|
| Konumlandırma doğruluğu | Tipik olarak ±%0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -40°C ila +85°C |
| Montaj | Dikey veya Askılı Montaj Seçenekleri |
| Güç kaynağı gerilimi | 24VDC veya 110-240VAC |
| Sertifikalar | CRN, CUTR, Kaçak Emisyon, PED, SIL özellikli |
|---|---|
| Kritik Hizmet | Gürültü Azaltma, Kavitasyon, Aşındırıcı, Düşük Akışlı, Aşındırıcı, Genel Hizmet |
| Akış Özellikleri | Eşit Yüzde, Doğrusal, Özel Karakterizasyon |
| Malzeme | Karbon Çelik, Paslanmaz, Dubleks, Alaşım |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Sapma | % ≤ 1 |
| Duyarlılık | ≤%0,1 |
| Eylem yönü | Tersine çevrilebilir |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Marka adı | Masoneilan |
| ortamın sıcaklığı | Normal sıcaklık |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| ortamın sıcaklığı | Normal sıcaklık |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Bağlantı noktası boyutu | 1/2"; 3/8"; 1" |
| Ürün Adı | Masoneilan Dijital Valf Konumlandırıcısı |
|---|---|
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Teşhis | Standart teşhis; gelişmiş teşhis |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Özellikleri | Temassız Konum Algılama Teknolojisi |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Başvuru | tüm pnömatik aktüatörler |
| Kısıtlayıcı oranı | Ayarlanabilir |
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 7 |
| Ürün Adı | Azbil akıllı pnömatik konumlandırıcılar AVP300/301/302 konumlayıcı |
|---|---|
| Marka | AZBİL |
| Model | AVP300/301/302 |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | pozisyoner |
| Giriş akımı aralığı | 4~20mA DC |
|---|---|
| Hava Kaynağı Bağlantı Boyutu | PT1/4, NPT1/4 |
| Giriş Koruma Derecesi | IP66 |
| Basınç Göstergesi Bağlantı Boyutu | PT1/8, NPT1/8 |
| Normal çalışma sıcaklık aralığı | 30 ° C ila 85 ° C (standart tip),-40 ° C ila 85 ° C (düşük sıcaklık tipi) |