| Ürün adı | 3766,3767 Valve Positioner ile samson kontrol valfi |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| Model | XYZ-123 |
| Büyük | Alaşım/çelik |
| Tork | 34 ~ 13500nm |
| Sapma | % ≤ 1 |
|---|---|
| Medya | Gaz |
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 Ma |
| Eylem yönü | Geri dönüşümlü |
| Hassasiyet | ≤%0,1 |
| İletişim Protokolü | 4-20 mA HART |
|---|---|
| Çıkış sinyali | 145 psig'e kadar pnömatik basınç (10 bar) |
| Koruma derecesi | IP66/IP67 (toz geçirmez ve suya dayanıklı) |
| Güç kaynağı | 24V DC (analog kontrol için minimum 9.5V, Hart için 10V) |
| Doğruluk | ±% 0.50 çıkış aralığı (bağımsız doğrusallık) |
| Ürün adı | ROTORK YTC akıllı konumlayıcı ytc 3300 serisi konumlandırıcılı elektrikli kontrol vanası pnömatik ko |
|---|---|
| Marka | ROTORK |
| Modeli | YT-3300 |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | pozisyoner |
| Ürün adı | Masoneilan SVI2-22123121 SVI2-21123111 Valf Konumlandırıcı ve Tissin TS300 TS305 Filtre Regülatörü i |
|---|---|
| Model | SVI2-21113111 SVI2-21123121 SVI2-22123121 SVI2-21123111 |
| Boyut | 3/4" ila 8" |
| arz | Pnömatik |
| Marka | mason |
| Tip | Körüklü Contalı Tekli Koltuk Kontrol Vanası |
|---|---|
| Boyut | 3/4" ~ 8" |
| Basınç Değeri | ANSI Sınıfı 150 ~ 1500 |
| Gövde Malzemesi | Karbon çelik, paslanmaz çelik, alaşım çelik, dubleks çelik |
| Döşeme Malzemesi | Paslanmaz çelik, alaşım çelik, dubleks çelik |
| Tip | Körük Contalı Kovan Kontrol Vanası |
|---|---|
| Boyut | 1-1/2" ~ 12" |
| Basınç Değeri | ANSI Sınıfı 150 ~ 1500 |
| Gövde Malzemesi | Karbon çelik, paslanmaz çelik, alaşım çelik, dubleks çelik |
| Döşeme Malzemesi | Paslanmaz çelik, alaşım çelik, dubleks çelik |
| Model numarası | SVi1000 Dijital Valf Konumlandırıcı |
|---|---|
| Koruma | IP66 ve NEMA 4X |
| Ağırlık | 2kg |
| Gerekli Uygunluk voltajı | 9 Vdc 20 MA'da; 11 Vdc 4 MA'da |
| Elektriksel bağlantı | Bir adet 1/2NPT dişi |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Model numarası | 3582i |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Besleme Ortamı | Hava |
| Ürün Adı | Balıksr 3582i |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Besleme Ortamı | Hava |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |