| Operating Pressure | 2.7 Bar (40 Psig)~12 Bar (174 Psig) |
|---|---|
| Voltage Tolerance | ±10% |
| ürün türü | Valf Konumu |
| Ek | Lineer Aktüatör, Tek Etkili |
| Nominal Çap | 2.5 |
| Ek | Boru veya duvar montajı |
|---|---|
| Montaj konumu | Dik, yoğuşma suyu drenajı aşağı doğru |
| Çevre sıcaklığı | -40 … +60°C |
| Malzeme | Çelik |
| Yaklaşık ağırlık. | 1,8 kilo |
| Ürün Adı | Çin Wuzhong Kontrol Vanası |
|---|---|
| Basınç Değeri | PN16 ~ PN100 |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ° C - 550 ° C |
| Bağlantı Tipi | Flanşlı; kaynaklı |
| Nominal çap | DN50 ~ DN300 |
| Ürün Adı | Neles ND9000 akıllı valf denetleyici |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| İletişim | HART, FOUNDATION Fieldbus, Profibus PA |
| Vana Tipi | Kontrol Valfi |
| Giriş sinyali | Pnömatik |
|---|---|
| Montaj türü | Aktüatör montajı |
| Pozisyon kontrolü | Açık/kapalı |
| Çalışma sıcaklığı | Standart sıcaklık, yüksek sıcaklık |
| Maksimum çıkış basıncı | 150 PSIG |
| Giriş sinyali | 3-15 psi ve 4-20 mA |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Tedarik baskısı | 2,5-7 bar |
| Ürün adı | 400 kPa'da 1,02 Nm³/saat |
| CV Maksimum Düşük Akış | 0,34 (Giriş ve Çıkış 1/4") |
| Hava kondisyonu | 0.082 ila 0.637 nm3/s @ 4.1 bar |
|---|---|
| Sıcaklık | -52 ° C ila 85 ° C (-61.6 ° F ila 185 ° F) |
| Malzemeler | Bakırsız alüminyum, paslanmaz çelik |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0,25% |
| Hava kapağı | 30.6 nm3/s @ 4.1 bar (18 SCFM @ 60 psi) |
| Giriş Sinyali Seçenekleri | 4-20 mA (analog), HART, FOUNDATION Fieldbus |
|---|---|
| Hava besleme baskısı | 3-7 Bar |
| Koruma Derecesi | IP66 |
| Kesinlik | ≤ % 0.25 |
| Sıcaklık aralığı | -52 °C ila +85 °C (-62 °F ila +185 °F) |
| Giriş Sinyali Seçenekleri | 4-20 mA (analog), HART, FOUNDATION Fieldbus |
|---|---|
| Hava besleme baskısı | 3-7 Bar |
| Koruma Derecesi | IP66 |
| Kesinlik | ≤ % 0.25 |
| Sıcaklık aralığı | -52 °C ila +85 °C (-62 °F ila +185 °F) |
| Gerilim Beslemesi (maksimum) | 30Vdc |
|---|---|
| Pozisyon kontrolü | Kısma kontrolü, açık/kapalı |
| Nem | %0-100 Yoğuşmasız |
| İletişim Protokolü | Hart |
| Kabuk Malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Konut |