| Süreç kontrolü | Açık/Kapalı, Kısıtlama, Konumlandırma |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Koruma | IP65 |
| Montaj Seçenekleri | Doğrudan dolaylı |
| Aktüatör Boyutu | 2-12 İnç |
| Özel Destek | OEM |
|---|---|
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Türü | pozisyoner |
| Baskı uygulamak | 150 PSI |
| Bağlantı | Flanş, Kelepçe, Diş, Akıl Sağlığı Konusu |
| Vana Tipi | Bilyalı Valf, Kelebek Valfı, Çek valfi, Kapı Valfi, Küre Valfi, Tapa Valfi |
|---|---|
| Besleme gerilimi | 8-30 VDC |
| İletişim Protokolü | Hart 5 veya Hart 7 |
| Analog Giriş Sinyali | 4-20 mA DC |
| Elektriksel bağlantı | 1/2 NPT iç veya M20 |
| Ürün Adı | Akış Kontrol Vanası |
|---|---|
| Türü | Kelebek vana |
| Marka adı | Keystone |
| Model | GRW |
| Boyut | DN15 - DN100 |
| Attachment | Pipe or wall mounting |
|---|---|
| Mounting position | Upright, condensate drainage downwards |
| Ambient temperature | -40 … +60°C |
| Material | Steel |
| Weight, approx. | 1.8 kg |
| İletişim Protokolü | 4-20 mA HART |
|---|---|
| Çıkış sinyali | 145 psig'e kadar pnömatik basınç (10 bar) |
| Koruma derecesi | IP66/IP67 (toz geçirmez ve suya dayanıklı) |
| Güç kaynağı | 24V DC (analog kontrol için minimum 9.5V, Hart için 10V) |
| Doğruluk | ±% 0.50 çıkış aralığı (bağımsız doğrusallık) |
| Attachment | Pipe or wall mounting |
|---|---|
| Mounting position | Upright, condensate drainage downwards |
| Ambient temperature | -40 … +60°C |
| Material | Steel |
| Weight, approx. | 1.8 kg |
| Ağırlık | Model varyantına bağlı olarak 2,25 kg ila 9.9 kg |
|---|---|
| Montaj Uyumluluğu | Döner/doğrusal aktüatörler |
| Protokoller | Hart 5/7, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Ortam sıcaklığı | -20 ° C ila +85 ° C (standart); -55 ° C'ye kadar seçenekler mevcuttur |
| Valf tipi | Kontrol valfi |
| Türü | Kelebek vana |
|---|---|
| Marka adı | Keystone |
| Model | F990 |
| Adedi | 1 set |
| Boyut | DN15 ila DN300 |
| Türü | Kelebek vana |
|---|---|
| Marka adı | Keystone |
| Model | F990 |
| Adedi | 1 set |
| Boyut | DN15 ila DN300 |