| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
|---|---|
| Duyarlılık | ≤%0,1 |
| Valf yolculuğu | 3.6 ila 300 mm |
| İletişim | HART® |
| histerezis | ≤0,3 % |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
|---|---|
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 mA |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
| Koruma derecesi | IP 66/NEMA 4X |
| Eylem yönü | Tersine çevrilebilir |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Darbe aralığı | 8-260mm |
| Model numarası | SRD991 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar |
| Doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Ölü bant ayarı | Farklı Uygulamaları Barındırmak İçin Ayarlanabilir Ölü Bant |
|---|---|
| Dijital iletişim arayüzü | Opsiyonel RS485 Modbus RTU veya FOUNDATION Fieldbus Arayüzü |
| Koruma seviyesi | IP66 |
| Çıkış sinyali | 4-20mA DC, HART Protokolü, Vb. |
| Yerel ekran | Mevcut Analog Giriş Değeri, Çıkış Değeri, Set Değeri ve Cihaz Durum Bilgilerini Görüntüleyebilen 4 h |
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 mA |
|---|---|
| Medya | gaz |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
| Koruma derecesi | IP 66/NEMA 4X |
| Renk | Gri |
|---|---|
| Aksiyon modu | Çift oyunculuk |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0 .25% |
| Sıcaklık | -40 ° +85 ° |
| Tedarik medyası | Hava petrol gazı |
| Hava kondisyonu | 0.082 ila 0.637 nm3/s @ 4.1 bar |
|---|---|
| Sıcaklık | -52 ° C ila 85 ° C (-61.6 ° F ila 185 ° F) |
| Malzemeler | Bakırsız alüminyum, paslanmaz çelik |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0,25% |
| Hava kapağı | 30.6 nm3/s @ 4.1 bar (18 SCFM @ 60 psi) |
| Alan Sınıflandırması | Patlamaya Dayanıklı, Kendinden Güvenli, Incendive Olmayan, Toz Sertifikaları CSA, FM, ATEX, IECEx, C |
|---|---|
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, RCM |
| iletişim protokolü | 4-20mA Analog |
| Veri arabirimi | Kablolu |
| Teşhis | No |
| Alan Sınıflandırması | ATEX Grup II Kategori 2 Gaz ve Toz |
|---|---|
| sertifikalar | ATEX, KESİCİ, PED |
| İletişim Protokolü | 2,0 bar Pnömatik Sinyal |
| Teşhis | HAYIR |
| Giriş sinyali | Pnömatik |
| Nem Aralığı | %0 - %95 (yoğuşmasız) |
|---|---|
| İletişim arayüzü | HART, FoxCom, RS-232, RS-485 |
| Çıkış kararlılığı | Saat Başına Çıkış Okumasının ±%0,01'i |
| İsteğe bağlı Aksesuarlar | Basınç Modülleri, Sıcaklık Sensörleri, Haberleşme Kabloları, PC Yazılımı |
| Pil ömrü | Approx. yaklaşık 20 Hours Continuous Use At 20 MA Output 20 MA Çıkışta 20 Sa |