| Konumlandırma doğruluğu | Tipik olarak ±%0,5 |
|---|---|
| Güç kaynağı gerilimi | 24VDC veya 110-240VAC |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -40°C ila +85°C |
| Montaj | Dikey veya Askılı Montaj Seçenekleri |
| Aksesuarlar | Aşırı Yük Koruması, Manuel Çalıştırma, Koruyucu Kapak Ve Geçiş Plakası |
| ESKİ | Ex ia IIC T4 |
|---|---|
| Model numarası | 3800 SA |
| Kanıt | IP66 |
| Garanti | 1 yıl |
| Dış parçalar | Paslanmaz Çelik 1.4571 ve 1.4301 |
| Liman | Çin'deki Ana Limanlar |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Packing type: cardboard box Dimension: Weight: Approx. Ambalaj tipi: karton kutu Boyut: Ağ |
| Yetenek temini | Ayda 100 Set/Set |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Fisher |
| Çıkış sinyali | 0 ila 10 V, RB = 1 KΩ |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Giriş sinyali | 0 ila 10 V, Ri = 20 KΩ · 0 ila 20 MA, Ri = 50 Ω |
| ortam | 0 ila 50 °C |
| Depolama | –20 ila +70 °C |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Ev materyalleri | Alüminyum alaşımı |
| Pnömatik bağlantı tipi | 0.25 inç 18 NPT G 1/4 |
| Güvenlik seviyesi | SIL 3 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar 20-90 Psi |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Darbe aralığı | 8-260mm |
| Model numarası | SRD991 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar |
| doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Darbe aralığı | 8-260mm |
| Model numarası | SRD991 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar |
| doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Ev materyalleri | Alüminyum alaşımı |
| Pnömatik bağlantı tipi | 0.25 inç 18 NPT G 1/4 |
| Güvenlik seviyesi | SIL 3 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar 20-90 Psi |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Ev materyalleri | Alüminyum alaşımı |
| Pnömatik bağlantı tipi | 0.25 inç 18 NPT G 1/4 |
| Güvenlik seviyesi | SIL 3 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar 20-90 Psi |
| Sinyal aralığı | 4 - 20 MA · İki Kablolu Cihaz, Ters Polarite Koruması · Minimum Aralık 4 mA |
|---|---|
| Valf yolculuğu | 3.6 ila 300 mm |
| Duyarlılık | ≤%0,1 |
| İletişim | HART® |
| Yaklaşık ağırlık | 3,5 Kg (8,0 Pound) |